Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

Holly HunterChociaż w oficjalnym komunikacie informującym o dołączeniu Holly Hunter do obsady “Batman vs. Superman” była informacje, że zagra ona postać stworzoną specjalnie na potrzeby filmu, to wcale tak być nie musi. Do Latino Review doszły plotki, że aktorka może wcielić się w dr Leslie Thompkins, albo inną postać, która będzie stanowić zastępstwo dla postaci Thompkins.

Źródło: Latino Review

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

przez całe to przeniesienie premiery na 2016 odebrali mi jakąkolwiek radość z oglądania tego filmu… rozumiem 2015… ale 2016!? Do dziś mnie to boli! Z takim podejściem JL będzie w 2040! Co ja mam z prawnukami iść, żeby zobaczyć Man of Steel III? Jedna wielka parodia to całe DC Entertainment

Kolejna produkcja Marvela zarabia krocie, a szef WB jedynie zapewnił fanów, że w najbliższym czasie zostaną ogłoszone następne adaptacje komiksów DC. Problem w tym, że jesienią ubiegłego obiecywał dokładnie to samo. Do tego czasu oprócz kolejnych plotek na temat “Justice League”, pojawiły się jedynie wzmianki, że jeśli kontynuacja “Człowieka ze Stali” odniesie sukces i fanom przypadnie do gustu grana przez Gal Gadot postać Wonder Woman, to może… może ta dostanie swój własny film. Mówiąc po polsku pan Kevin Tsujihara i jego świta mocno lecą w ch*ja. Kolejne gruszki na wierzbie. Minie chyba z rok i nic nie ogłoszą. Jeśli oni wierzą, że tak cienki scenarzysta jak Goyer powtórzy sukces “Avengers”, to się grubo mylą. Mają tylu reżyserów i scenarzystów do wybory, a zamiast tego uprą się jak osły ,że ten i tylko ten ma być odpowiedzialny za scenariusze do filmów z całego uniwersum (przynajmniej tak wynika z doniesień). Dalej, film do dzisiaj nie ma oficjalnego tytułu, w głownych rolach zostali obsadzeni totalnie niepopularnych dla większości fanów aktorzy (Affleck, Eisenberg), przesuwają datę premiery filmu o ponad rok i to na termin, w którym konkurencja ma zaplanowaną premierę swojej superprodukcji. Ludzie po prostu znudzą się czekaniem na (za) długo oczekiwany „Batman vs. Superman”, a to jest już pewne, że odbije się negatywnie w box office. I wtedy żegnaj marzenie o kinowym uniwersum DC. Tylko przyklasnąć.

Bredzisz pan.

Prezes WB mówił, że plany będą ogłaszane powoli.
Od tego czasu ogłosili kilkanaście seriali na podstawie komiksów i grę o Batmanie. Plany filmowe pewnie zostaną zaprezentowane na COMIC-CON, bo to jest idealne miejsce na którym wypada takie coś ogłosić.

Co do przesunięcia daty premiery, to zrobiono to głównie dlatego, że hmmm przepisywany jest scenariusz?. Dość dziwne, że narzekasz na tą obsuwę, biorąc pod uwagę, że Goyer Ci nie pasuje. No to jak? Film ze scenariuszem Goyera w 2015 roku – źle, bo słaby scenarzysta, ale film ze scenariuszem Terrio w 2016 roku też źle, bo musisz czekać kolejny rok? Cóż to za logika, radziłbym się zdrowo puknąć w główkę.

PS. przypomnij mi, ile lat minęło między BB a TDK? Albo między TDK a TDKR? Ta, ludzie znudzą się czekaniem.

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):