Batman vs. Superman - fanartWszyscy niecierpliwie czekają na pierwsze zdjęcia, które przedstawiłyby Bena Afflecka w kostiumie Batmana. Jeśli wierzyć doniesieniem Batman of Film to oficjalne materiały (w tym tytuł i logo filmu) powinny się pojawić wkrótce. Jeśli zaś chodzi o zdjęcie nowego Batmana, to nim będzie możliwość przecieku z planu ma ono zostać oficjalnie udostępnione.

Być może jednak już otrzymaliśmy pierwsze spojrzenie na Bena Afflecka w roli Bruce’a Wayne’a/Batmana? Operator “Batman vs. Superman”, Larry Fong udostępnił na Twiterze następującą wiadomość: “Słyszałem, że taśma filmowa jest martwa. Ale czy najpierw mogę skończyć ten film?”. Do wpisu dołączone zostało zdjęcie przedstawiające kamerę, ale interesujące jest to co widać w tle. Choć obraz jest niewyraźny to przypuszcza, że postać w tle to Ben Affleck w roli Bruce’a Wayne’a.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Szczerze mówiąc, to może być każdy, nawet pan Heniek ze stołówki 😀 Co do zaprezentowania kostiumu przed przeciekami – tak samo zrobiono z Man of Steel i poprzednim Spider-Manem. Dobra strategia, moim zdaniem.

“I hear film is dead. But can I please finish this movie first?” – Według mnie trochę nietrafione tłumaczenie daliście. Biorąc pod uwagę, jakich słów użył, oraz jakie zdjęcie wstawił, to pisząc ‘film’ z pewnością nie chodzi mu o film, a bardziej o tradycyjną taśmę filmową, która powoli odchodzi do lamusa (chociażby przykład studia Paramount).

“Superman/Batman” tak jak większość (albo nawet wszystkie – nie pamiętam) filmy duetu Snyder/Fong będzie kręcony kamerami analogowymi.

czyli Bat vs Super będzie kręcony na tradycyjnej taśmie filmowej 😉 To chyba podobnie jak Man of Steel, ktoś kojarzy?

a na zdjęciu to może być Affleck. Albo ktoś inny. Niezły teaser.

Tak, “Superman/Batman” będzie kręcony na tradycyjnej taśmie filmowej tak jak “Człowiek ze Stali”. Jednak Fong ma inny styl niż Amir M. Mokri, więc filmy mogą się wizualnie bardzo różnić. Snyder zapewne ponownie nie użyje kamer IMAX, co w sumie jest plusem, bo nie da się nimi kręcić dobry scen walk (co już udowodnił TDK i TDKR).

Na zdjęciu na pewno jest Affleck (albo jego dubler). Garnitur + wzrost aktora = Bruce Wayne w wykonaniu Afflecka.

💡 pewnie w ktorymś tam sezonie ghotam po filmie batman vs. superman będzie w końcu batman! anie młódy bruce wayne ps wiem ze to niezbyt na temat

za
dni
1
2
6
godzin
0
4
minut
5
5
sekund
4
5
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):