Forum
Już wkrótce
  • "Vigilante: Samozwańczy Stróż Prawa" (WKDCBiZ) - 17 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,

Teaser "Batman v Superman: Dawn of Justice"Kwestią czasu było, kiedy teaser trailer “Batman v Superman: Dawn of Justice” zaprezentowany podczas Comic Conu wycieknie do sieci. Jego jakość jest bardzo daleka od ideału i oczywiście wszystkie nagrania są bardzo szybko usuwane, po ingerencji Warner Bros.


Teaser jest stale usuwany z różnych serwisów, ale co raz znów się pojawia. Możecie go poszukać na YouTube albo Dailymotion.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

21 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Zdzich – po co ten fake?

pewnie dla tego że fajnie zrobiony

super, jest mrocznie 😀 byleby cały film był taki 🙂 tylko nie wiem po jaką cholerę naszemu gackowi oczy się święcą? to może sprawdza się w kreskówkach i komiksach, ale w filmie fabularnym… może wyjść kiepsko

Świecą się tylko w tej zbroi. To taki Iron Batman specjalnie na walkę z “Człowiekiem ze stali”. Wg mnie jest fajnie. W filmach fabularnych już wiele rzeczy się sprawdziło. Jak dla mnie Batman “w wersji light” (ten z pierwszych zdjęć Afflecka) też mógłby mieć białe soczewki. Minusem byłoby to, że oczy to jednak ważne narzędzie aktorskie. Nie wiem czy Garfield i Maguire widzieli coś przez te białe oczy Spidermana, ale jeśli tak to tym bardziej takie białe oczy sprawdziłyby się u Batmana. Tak mi się przynajmniej teoretycznie wydaje.

Jak zwykle WB kazało usunąć wszystkie nagrania pfff…..

Taki news byście zaktualizowali raz na parę godzin, bo na YT są działające filmy.

Nie wiem czy nie będzie nawiązania do serii Hush, Superman wygląda tutaj złowieszczo, jakby był manipulowany.

Na szczęście jak tylko znalazłem teaser to zgrałem go na dysk. Rewelacyjny, takiego klimatu jeszcze w filmach DC nie było. Oby taki styl został zachowany.

Masz ten teaser w dobrej jakości czy taki jak na nagraniu?

Nagranie z kamerki.

jest możliwość żebyś wysłał ten trailer jakoś ?

Podaj maila to ci prześlę.

Po tym fragmencie widać, że Snyder odbiega nieco od klimatu “MoS”.

Nie zdziwię się jeśli stworzy mroczniejszy film od całej trylogii Nolana.

zastanawiam się, jak ten film wpasuje się w klimat Man of Steel. Zapowiedź klimatyczna, ale dopóki nie zobaczę w wyoskiej rozdzielczości nie będę piszczał jak ludzie na comic conie. nie jestem przekonany do zbroi. nigdy nie lubiłem tego typu rozwiązań u Batmana. W końcu to nie Iron Man. ale ten aspekt ma się fanom Gacka podobać i szerokiej publice nie mi. Mnie zależy, żeby eS wypadł jeszcze bardziej Super niż zwykle.

Zbroja to coś koniecznego i logicznego,w końcu Batman będzie walczył z Supermanem.W dodatku zbroja ta jest identyczna jak w komiksie Dark Knight Returns,w którym też Superman i Batman walczyli.

Widze, ze kolega ma wtyki w WB Studios 😯

Bo zna komiks sprzed ćwierć wieku?

Skad wiesz w jakim stopniu beda sie wzorowac na komiksie? 😕

jak dla mnie to wygląda ciekawie i jest to nowe spojrzenie na Gacka , liczę na arcydzieło w stylu watchman 🙂

Zdzichu, nikt nie może wiedzieć na tym etapie w jakim stopniu będą się wzorować na komiksie Millera, niemniej zarówno ten złowieszczy teaser z Batmanem w zbroi jak z “The Dark Knight Returns” jak i słowo “versus” w tytule na 99% wieszczy walkę między głównymi bohaterami.

za
dni
1
6
godzin
2
3
minut
3
4
sekund
3
0


za
dni
8
0
godzin
2
3
minut
3
4
sekund
3
0
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki