Forum
Już wkrótce
  • "Vigilante: Samozwańczy Stróż Prawa" (WKDCBiZ) - 17 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,

Gotham City jailDo sieci trafiły kolejne zdjęcia z planu “Batman v Superman: Dawn of Justice” w Detroit. Nie są może to spektakularne fotografie, ale wyraźnie widać na nich tabliczkę za napisem “Gotham City Jail”. Tym samym od razu pojawiły się spekulacje, że w filmie może się pojawić komisarz James Gordon.


Dodatkowo fotograf Clay Enos zamieścił na Instagramie zdjęcie przedstawiające Henry’ego Cavilla w pełnym kostiumie Supermana i Amy Adams w roli Lois Lane podczas podejmowania wyzwania “ALS Ice Bucket Challenge”. Video można obejrzeć pod tym adresem.

Źródło: CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Koniec miesiąca się zbliża, a my nadal poznaliśmy tytułów tych dziewięciu tajemniczych filmów. Coś czułem, że to może być jedna wielka lipa. Na Comic-Con Warner Bros. nie zapowiedziało nic nowego prócz “Batman v Superman: Dawn of Justice”. Żadnych konkretnych wieści, nic. Tylko obiecanki-cacanki. Zamiast tego gwiazdeczki oblewają się lodowata wodą. Rzygać się chce.

masz ustalone daty premier (tak jak w przypadku Marvela) i jeszcze płaczesz

Jak widać ludziom nigdy nie można dogodzić. Tytuł następnego filmu albo filmów mogą zostać ogłoszone do niedzieli, bo sierpień jeszcze trwa.

Jeśli do niedzieli się nic nie pokaże, to Ci łaskawie przypomnę Twoje słowa. Miejmy nadzieję, że coś się pojawi.

Marvel też nie podał tytułów nadchodzących filmów po 2016. A my wiemy, że będzie BvS, JL i Shazam. No i Sandman. Nie sądzę, żeby to były obiecanki. Raczej to będzie zależeć od sukcesu filmów.

za
dni
1
9
godzin
0
4
minut
2
2
sekund
0
8


za
dni
8
3
godzin
0
4
minut
2
2
sekund
0
8
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki