Forum
Już wkrótce
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,
  • "Nightwing: Rycerz w Bludhaven" (WKDCBiZ) - 31 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x08 na Max - 01 sie 2024,

Jesse EisenbergDo sieci trafiły już dobrej jakości zdjęcia przedstawiającego Jesse’ego Eisenberga na planie “Batman v Superman: Dawn of Justice”. Jedną z niewiadomych cały czas pozostaje fryzura Lexa Luthora. Na zdjęciach widać, że aktor ma głowę okrytą ręcznikiem. Dlaczego ukrywa swoją fryzurę, nie wiadomo? Jeśli uważnie się przyjrzeć, to widać, że aktor nie ma ogolonej głowy na łyso. Wcześniejsze doniesienia sugerowały, że przynajmniej na początku filmu Lex Luthor ma mieć długie i faliste włosy w kolorze ciemnego blondu.

Inne zdjęcia z planu filmu Snydera sugerują występ w epizodycznej roli senatora Patricka Leahy’ego, który wcześniej pojawił się filmach “Batman i Robin”, “Mroczny Rycerz” i “Mroczny Rycerz powstaje”.


Źródło: henrycavillnews.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Mamy już wrzesień moi mili. Obietnice o podaniu kolejnych tytułów na następne kilka lat nie zostały spełnione prze WB. Zero, nic prócz „Batman v Superman: Dawn of Justice” i już dawno zapowiedzianego „Sandmana”. Cudów się nie spodziewałem, już nawet samo potwierdzenie daty „Justice League” byłoby satysfakcjonujące. A że WB znów wypięło się na fanów, to mogę marudzić dalej 😎 .

WB obiecało coś podać przed wrześniem?

No cóż, wyrażenie “should be” ma tutaj największe znaczenie.

za
dni
1
3
godzin
0
0
minut
4
9
sekund
5
4


za
dni
7
7
godzin
0
0
minut
4
9
sekund
5
4
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki