„Gotham”: Nicholas D’Agosto zagra Harveya Denta

|

autor:

|

kategorie: ,

Nicholas D'AgostoKolejna znana postać pojawi się w „Gotham”. Harveya Denta zagra znany z roli w „Marsters of Sex” Nicholas D’Agosto.

W serialu Harvey Dent będzie czarującym, pełnym ideałów, asystentem prokuratora okręgowego, którego jedynym zadaniem jest zwalczanie przestępczości i korupcji, która zatruła Gotham. Chociaż pewnego dnia zostanie prokuratorem okręgowym i będzie służyć jako biały rycerz, którego Gotham tak bardzo potrzebuje, Dent daje nam również wgląd w postać ohydnego złoczyńcy którym się stanie – Two-Face’a.

W komiksach to Sal Maroni odpowiedzialny jest za oszpecenie Denta i tym samym jego przemianę w Two-Face’a. W serialu w role kryminalnego bossa wciela się David Zayas.

Źródło: Deadline



dni
1
2
9
godzin
0
4
minut
0
1
sekund
5
7
dni
4
7
2
godzin
0
4
minut
0
1
sekund
5
7

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Nowe Gotham, Tom 1" – 17 czerwca 2026
  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026
  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026

Kalendarium

  • 86 lat(a) temu urodził się Aron Kincaid, aktor użyczający głosu Killer Crocowi w serialu animowanym Batman TAS
  • 85 lat(a) temu urodził się Neal Adams, rysownik komiksów z Batmanem
  • 51 lat(a) temu zmarł William Austin, odtwórca roli Alfreda w serialu z 1943 roku
  • 21 lat(a) temu odbyła się amerykańska premiera Batman Begins