„Batman Unlimited: Zwierzęcy instynkt” w czerwcu w Polsce na DVD

|

autor:

|

kategorie:

Batman Unlimited: Zwierzęcy instynktZnamy już Polska datę premiery kolejnego filmu animowanego z Batmanem. 5 czerwca trafi do sprzedaży polskie wydanie DVD „Batman Unlimited: Zwierzęcy instynkt” („Batman Unlimited: Animal instincts”).

Przez Gotham City przetacza się fala dziwacznych zbrodni i tylko najlepszy detektyw na świecie, Batman, może rozwiązać zagadkę! Wszelkie ślady prowadzą do Pingwina i jego Animalicji, w skład której weszły takie kreatury jak Silverback, Cheetah, Killer Croc czy monstrualny Man-Bat. Cybernetyczne drapieżniki i ich Animalicja wydają się niepokonane, ale Batman może liczyć na wsparcie! Green Arrow, Flash, Nightwing, a nawet Red Robin przyłączają się do walki. Przygotuj się na dziką rozgrywkę w betonowej dżungli miasta Gotham. To zupełnie nowa animowana przygoda DC Comics, która przeniesie cię do niesamowitego, dzikiego świata!

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:

  • PINGWIN: Złoczyńca z wyższych sfer
  • Kolekcja krótkometrażówek DC Nation Shorts
  • 2 bonusowe kreskówki
    • Batman: odważni i bezwzględni – Noc Batmanów
    • Batman: odważni i bezwzględni – Requiem dla Szkarłatnego Speedstera!

Źródło: Galapagos Films



dni
5
6
0
godzin
0
4
minut
2
4
sekund
1
5

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman, Tom 5: Mroczne więzienia" – 25 marca 2026
  • "Władza absolutna, Tom 1: Pozbawieni mocy" – 25 marca 2026
  • "Bat-Man: Pierwszy rycerz" – 08 kwietnia 2026
  • "DC kontra Wampiry" – 08 kwietnia 2026
  • "Batman/Superman: World's Finest, Tom 5: Tajne początki" – 22 kwietnia 2026

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>

Sonda

Najlepsza okładka Neala Adamsa?







Zobacz wyniki