Concept arty Aquamana i Wonder Woman z „Justice League: Mortal”

|

autor:

|

kategorie: , ,

Aquaman w "Justice League: Mortal"Wiemy jak Aquaman i Wonder Woman będą wyglądać w „Batman v Superman: Dawn of Justice”, ale jaką wizję dla tych postaci mieli twórcy niezrealizowanego filmu „Justice League: Mortal”? Do sieci trafiły dwa concept arty z produkcji George’a Millera. Na pierwszym widać Wonder Woman łapiącą w locie samochód, a drugi przedstawia Aquamana. Jak zawsze w przypadku tego typu grafik są to tylko pewne projekty a nie ostateczne wersje, które miały zostać wykorzystane w filmie. W rolę bohaterów mieli się wcielić Megan Gale i Santiago Cabrera.


CGREoY_UIAItwRL.jpg large
CGRDrvwW8AEXDbt

Na oficjalnym profilu na Twiterze twórców dokumentu o „Justice League: Mortal” zamieszczono concept model Martian Manhuntera aka J’onn J’onzza, którego miał zagrać Hugh Keays-Byrne.

Źródło: CBM



dni
1
8
0
godzin
0
4
minut
2
5
sekund
5
3
dni
5
2
3
godzin
0
4
minut
2
5
sekund
5
3

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Powrót Mrocznego Rycerza (DC Compact)" – 06 maja 2026
  • "Batman: Biały Rycerz (DC Compact)" – 06 maja 2026
  • "Kingdom Come: Przyjdź Królestwo (DC Compact)" – 06 maja 2026
  • "Batman: Przygody rodziny Wayne'ów, Tom 5" – 06 maja 2026
  • "DC Absolute Noir" – 20 maja 2026

Kalendarium

  • 86 lat(a) temu w Batman #1 zadebiutowały postacie Jokera i Catwoman
  • 67 lat(a) temu urodził się Andrzej Ferenc, aktor użyczający głosu Batmanowi w serialu animowanym Batman TAS w polskiej wersji językowej

Sonda

Najlepszy Bat-tytuł z kolekcji „Bohaterowie i Złoczyńcy” (#101-120)










Zobacz wyniki