Wiele wskazuje, że do grona filmów z bohaterami komiksowymi, które na ekranach polskich kin wypuszczane są również w wersji dubbingowanej dołączy “Batman v Superman: Dawn of Justice”. Przed zdubbingowanymi seansami “Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” jest bowiem puszczany zwiastun “Batman v Superman: Dawn of Justice” z polskim dubbingiem.

Tym samym po raz pierwszy od czasów filmu “Batman i Robin” w kinach film z bohaterami DC Comics pojawi się w wersji zdubbingowanej.

Taki obrót nie jest specjalnym zaskoczeniem, o ile wcześniej dubbingowane były komiksowe produkcje dystrybuowane w Polsce przez Disneya, to w ubiegłym roku do tego grona dołączył też Imperial CinePix wprowadzając do kin film “X-Men: Przeszłość, która nadejdzie” z dubbingiem.

W Polsce premiera “Batman v Superman: Dawn of Justice” zaplanowana jest na 1 kwietnia 2016 roku.

Źródło: Polski-dubbing.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

13 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!

pogioeło kogoś

Ale w czym problem? Póki jest wybór między dubbingiem, a napisami to dla mnie kompletny luz. W zasadzie nawet lepiej, że jest dubbing, bo pójdzie na to więcej osób, a więcej osób = więcej kasy, co z kolei = więcej filmów. Z czegoś trzeba żyć 😉

W kinie jest wybór lecz jak kupujesz film na płytce by obejżeć w domu to masz tylko Dubbing (tak było z Avengers i X-men i wieloma innymi filmami).

Co za bujdy, DVD to nie VHS, na każdej płycie jest oryginalna ścieżka dźwiękowa i napisy.

Z ciekawości na szybko sprawdziłem i Cap WS, GotG, Avenger 1 i 2, mają dubbing lub napisy do wyboru. Jedyny film jaki nie miał wyboru napisów to najnowsza F4. Więc nie wiem, skąd masz takie info.

Tylko nie chce mi się wierzyć, aby była tu jakaś korelacja na linii kino – dvd. Ale być może jest, nie wiem przecież wszystkiego 😉

F4 też powinna mieć napisy. Przynajmniej na BD ma (dane nie ode mnie).
Pamiętajcie, że tylko, że i tak dubbing będzie tylko podczas niektórych seansów. Pewnie na 5 seansów będą 3 z napisami i 2 z dubbingiem. Tak samo DVD/BD – dubbing lub napisy.

Głupi pomysł, ale dopóki mam napisy do wyboru to mi wszystko jedno.

0_0 Już sobie wyobrażam Batmana z głosem Karolaka haha xD.

Zdelegalizować dubbing! 👿

Nie rozumiem, czym tu się denerwować. 😀

Nie cierpię dubbingu w filmach ponieważ odnoszę wrażenie że wszystko jest wtedy takie sztuczne i psuje całą przyjemność z oglądania. Niech lepiej już zrobią wersję z napisami i nie wymyślają jak z Avengersami czy Kapitanem Ameryką.

Ale przecież wersja z napisami nadal będzie.

już w kinach!

już za:

dni
3
9
7
godzin
0
9
minut
3
9
sekund
2
2

Sonda

Które wydanie fizyczne "The Batman" zamierzasz kupić?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293 gk-ow-screenshot-final-1652184185292