Melinda Clarke dołącza do obsady „Gotham”

|

autor:

|

kategorie: ,

Melinda ClarkeNa nowe odcinki „Gotham” fani muszą jeszcze poczekać do 29 lutego, ale wiemy już, że do obsady dołączyła Melinda Clarke („CSI”, „The O.C.”), która zagra Grace Van Dahl. Nowa bohaterka po raz pierwszy pojawi się w 15. odcinku obecnego sezonu.

Atrakcyjna i kulturalna Grace Van Dahl pragnie władzy i pieniędzy. Do perfekcji opanowała rolę doskonałej gospodyni i żony, a jednocześnie spiskuje, kłamie i oszukuje i nawet gotowa jest zabić, by dostać to czego pragnie.

Źródło: E!



1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Rocky Bimbołka
10 lat temu

Czyżby matka Mary Dahl / Baby Doll?

dni
1
3
8
godzin
2
3
minut
0
1
sekund
3
9
dni
4
8
1
godzin
2
3
minut
0
1
sekund
3
9

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Nowe Gotham, Tom 1" – 17 czerwca 2026
  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026

Kalendarium

  • 79 lat(a) temu urodził się Robert Englund, aktor użyczający głosu Riddlerowi w serialu animowanym The Batman

Sonda

Czy kolekcja Kroniki Mrocznego Rycerza powinna otrzymać pełnoprawny start?




Zobacz wyniki