Forum
Już wkrótce
  • "Batgirl: Najmroczniejsze odbicie" (WKDCBiZ) - 03 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Batman: Caped Crusader" w Prime Video - 01 sie 2024,
  • "Superman: Syn Kal-Ela - Bitwa o Gamorrę. Tom 3" - 14 sie 2024,

Podczas tegorocznych Video Games Awards w Los Angeles został ujawniony teaser nowej gry z Batmanem. Za produkcję odpowiada Telltale Games, czyli firma znana z tytułów przygodowych takich, jak “Back to the Future: The Game”, “The Walking Dead”, czy “Game of Thrones”.

Twórcy obiecują oddać graczom produkt, który pozwoli im dokładnie zgłębić psychikę i dualizm postaci Bruce’a Wayne’a. Premiera na komputery, Maci, konsole oraz mobilne urządzenia nastąpi w 2016 roku. Nie znane są póki co inne szczegóły, jak chociażby dokładny tytuł gry.

Źródło: Telltale Games

PRZECZYTAJ TAKŻE:

12 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Gry którymi do tej pory się zajmowali nie zwalają raczej na kolana.
Ale poczekamy na jakiś pełny trailer lub gameplay i wtedy będzie można oceniać coś więcej. Cieszę się tylko ze powstanie coś nowego związanego z Batmanem bo myślałem ze po serii Arkham bedzie teraz dłuuugo dłuugo nic. 😉

Co jak co, ale the walking dead to raczej powala, jedna z najlepszych gier ostatniej dekady.

No właśnie ich gry powalają jak najbardziej,zaczynając od takiego Walking Dead,kończąc na Grze o Tron i Borderlands,The Wolf Among Us był też grą w detektywistycznym stylu więc grę z Batmanem jak najbardziej widzę od nich.

Cieszę się niezmiernie z tej zapowiedzi ale czy nie jest na to za wcześnie? Dopiero mieliśmy zakończenie jednej serii o Batmanie a lada moment pojawi się następna. Pozostaje mieć nadzieję że WB i DC nie robią tego tylko z chęci zysku i dostaniemy coś wyjątkowego.

Dokładnie! Walking Dead to świetna wizytówka Telltale Games! To, że akurat oni zabierają się za nową grę z Batmanem to wielkie szczęście. Szykuje się świetny tytuł!

Wolf Among Us miał detektywistyczny styl także i z Batmanem sobie poradzą.Mogą zrobić świetny kryminał z nim.

Teraz, gdy po świecie krąży tyle wzorów świetnych gier ciężko coś schrzanić! Zwłaszcza z taką postacią jak Batman w roli głównej. C: Btw, taki rok w zaokrągleniu to trochę mało jak na produkcję gry… Musieli zacząć wcześniej! I nic nie mówili, łajzy… ;(

Ciężko schrzanić? To chyba zapomniałeś o WB Games Montreal i ich Bugman: Arkham Origins 🙂

równie dobrze pod względem technicznym jest schrzaniony Arkham Knight. Ale w obu przypadkach problemem była konwersja PC. WB nie wiedzieć czemu ma w dupie pecetowców i szkoda im kasy na dobrą firmę do konwersji gry. Samym tym grom pod względem fabularnym, graficznym i gameplayowym nie można wiele zarzucić.

Arkham Origins było jednak dużo bardziej wkurzające zwłaszcza ta wieża enigmy w dzielnicy brylantów której nie można było odblokować albo znikający z niewiadomych przyczyn zapis z rozgrywki (wersja PC)

Jestem ciekaw jak ta gra będzie się z całości prezentować.

“Bugman” zły fabularnie nie jest, ba. Stwierdzę, że jest dobry! C: Soundtrack… <3 Wspaniały! Możliwości dość szerokie… Tu nie spisali się z wykonawczej strony, niestety. :/ Tu się nie popisali. Nununu, ale kiedy to było? Pamiętajmy, że ta branża cały czas prze do przodu!

za
dni
9
9
godzin
2
2
minut
4
3
sekund
5
5
Kalendarium
Sonda

Najlepsza filmowa Catwoman

Zobacz wyniki