Forum
Już wkrótce
  • “Batman: Ziemia niczyja. Kataklizm. Wstrząsy wtórne. Tom 2” - 28 lut 2024,
  • “Uniwersum DC według Neila Gaimana” - 28 lut 2024,
  • “Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 1” - 28 lut 2024,
  • “Joker. Operacja specjalna. Tom 1” - 28 lut 2024,

"Batman v Superman: Dawn of Justice"Podczas nowego odcinka “Gotham” zgodnie z zapowiedzią zaprezentowano nowy materiał z “Batman v Superman: Dawn of Justice”. W krótkim fragmencie, który od razu oficjalnie został udostępniony w sieci, pokazano sceny z uwięzionym Batmanem w pustynnym stroju, do którego przychodzi Superman i następnie zrywa mu maskę.

Natomiast jutro, 2 grudnia, podczas programu “Jimmy Kimmel Live” zadebiutuje kolejny zwiastun “Batman v Superman: Dawn of Justice”.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

12 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Miazga! Ależ ta scena mnie intryguje. Czekam na resztę 😛

Ja już chcę ten film 🙂

Czyli jednak sprawdziły się plotki, że cała pustynia będzie wyłącznie snem – koszmarem Bruce’a, impulsem do tego żeby coś zrobić z osobliwością Supka.

Henry Cavill ma tutaj niezły grymas, nadawałby się na Sędziego Dredda :mrgreen:

Ale klimat, Ben wygląda znakomicie. Henry ostro wkurzony, ekstra zagrane.

Na pokazie figurka Batmana w tym pustynnym stroju nazywała się Knightmare Batman,więc zdecyodwanie ta scena to sen/wizja/koszmar.

Bardzo przyjemna scena 😉

Jaram się bo dobrze to wygląda SEN idealny koszmar wkurw BATMANA & SUPERMANA Najdrozszy film w historii i mega efekciarski i murowny HIT juz za rok Oj sie bedzie dzialo HA HA HA :mrgreen:

ZAPŁACISZ ZA TO, HARCERZYKU!!!
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!
FUCK YEAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

affleck jako batman absolutnie rządzi. i chwała kostiumologom za powrót do gumy. nikt mnie nie przekona ze stroje z filmów nolana były lepsze niz te od burtona

Były lepsze, ale zajawka sprawiła, że mam dobry humor i nie będę się o to kłócić. Całusy cat.

FUCK YEAH, CZY WY TO WIDZIELIŚCIE???

Dużo osób pisało że to ma być tylko sen/koszmar etc… Skąd to wiecie, w sensie gdzie przeczytaliście i czy mogę dostać potencjalny link do tego? Jakiś czas temu odlączono mi internet i teraz mam spory kłopot bo nie ogarniam co się dzieje
😛

Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "The Batman"