Forum
Już wkrótce
  • “The Batman” 4K, BD, DVD - 27 maj 2022,
  • “The Batman” w HBO - 28 maj 2022, 09:25
  • “The Batman” w HBO - 28 maj 2022, 22:55
  • Nieskończony kryzys. Tom 2 (WKKDC BiZ) - 08 cze 2022,

"Batman v Superman: Dawn of Justice"Podczas programu Jimmy Kimmel Live: After the Oscars, którego gościem był Ben Affleck, zaprezentowano nowy klip z “Batman v Superman: Dawn of Justice” pokazujący starcie Batmana z Supermanem na dachu jednego z budynków, podczas którego bohater Gotham City zaskakuje Człowieka ze Stali wykorzystuje grant dymny by odwrócić jego uwagę by następnie zaatakować go z drugiej strony.


Podczas programu zaprezentowano również skecz z Jimmy’m Kimmelem z udziałem Bena Afflecka, Henry’ego Cavilla, Jesse’ego Eisenberga oraz Willa Arnetta czyli Lego Batmana, w którym Jimmy odkrywa sekretną tożsamość obu bohaterów.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

13 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Będzie kozak walka jak i kozak film, jeszcze tylko miesiąc!

Ładnie to wygląda, tylko montaż leży. Nie rozumiem czemu znowu zatrudnili beztalencie od MoS. Gość kompletnie nie ma wyczucia. Superman powinien szybciej ruszyć do przodu, szybciej zorientować się gdzie jest Batman. Wszystko powinno przebiegać dynamiczniej.

Zgadzam się, nawet sam granat dymny powinien szybciej polecieć (pomijając już to że Batman może być obolały po takiej windzie na dach). W tępie jak ten granat został rzucony+ prędkość rozpylania się dymu to Superman musiał by tam stać w bezruchu z 10 sekund.

Dobra, z tym dymem poleciałem z pamięci kilka godzin po obejrzeniu. Dym jest ok ale reszta mało dynamiczna.

Akurat zachowanie Supermana można wytłumaczyć, bo nie docenia przeciwnika. Pewnie nawet nie używa swojego wzroku, aby patrzeć przez dym. Batman to wykorzystuje i bawi się z nim. Mimo wszystko montaż boli, szczególnie ogarnięcie Supermana pod koniec. Nie powinni pokazywać Batmana z tyłu, tylko cały czas utrzymywać kamerę na Supermanie do momentu aż się odwróci i zobaczy Gacka. Wtedy byłoby w porządku. Tak samo moment z dymem. Powinni przyciąć to ujęcie, jak Superman wypada z dymu. Lepiej ukazałoby to jego szybkość. Ech, oby do Justice League zatrudnili kogoś innego.

Spece od montażu,może ty powinieneś film zrobić co? 😀

Moment na początku, gdy superman podchodzi do gacka, jest to zrobiony bez sensu. Bat stoi jak kołek i czeka na nie wiadomo co. Liczył bym na jakąś próbę wyprowadzenia ciosu, rzut batarangiem lub inną akcję.

Widzę że dużo w Polsce jest wykwalifikowanych scenarzystów i montażystów 🙂 aż dziwne że polskie kino tak leży na łopatkach 😉

Przesadzacie. Jakby tak już spojrzeć dogłębniej to 90 % filmów jest źle zmontowana i zawsze się do czegoś można przyczepić. Ja liczę na dobrą fabułę i w końcu prawdziwego Batmana 🙂 no i oczywiście masa akcji

To już nie chodzi o wykwalifikowanie tyle co o wyobraźnię. Ile razy już totalni amatorzy udowodnili, że można coś zrobić lepiej albo przynajmniej inaczej? Nie uważam się za znawce ale o czymś tam mam jakąś śladową wiedzę.

Co do walki Batmana z oprychami w trailerze nie miałem absolutnie żadnych pretensji, podłoga się zapada, wszyscy wrogowie są oszołomieni albo odwracają się chroniąc wzrok, w tej chwili Batman przemyka niezauważony na belkę stropową po drodze podkładając ładunki neutralizujące broń, detonuje je i zaczyna ich klepać- jeśli tak jest to zmontowane w filmie + brakujące sceny z tej walki to wszystko super ale i tak raczej wiemy, że to po prostu zasługa dobrze zmontowanego trailera. Jeśli teraz to porównać do tego fragmentu to tej bat-szybkości i taktyki ataku nieco brakuje.

Oczywiście można założyć wiele czynników wpływających na to dlaczego akurat tak to wygląda ale tak to już jest z gdybaniami i analizami jak się jeszcze całości nie widziało.

Ja naprawdę jaram się filmem, ale montaż w Man of Steel i tym klipie strasznie mi przeszkadza. Jeśli miałbym tłumaczyć zachowanie bohaterów: Batman nic nie robił, bo chciał sprawdzić co zrobi Superman. Chciał sprawdzić jak daleko Clark się posunie. Pamiętajcie, że mamy do czynienia z Gackiem na emeryturze niezbyt przejmującym się swoim życim. Może chciał też rozproszyć Supermana, najpierw dając spuścić sobie łomot. Dzięki temu Kryptończyk nie przejmuje się czymkolwiek, choćby pociskiem wystrzelonym w jego stronę. Jak skończyła się jego pewność siebie, to wiemy z poprzednich trailerów. He will bleed!

Batman specjalnie czekał z wystrzeleniem kotficzki czy batarangu, ponieważ chciał żeby harcerzy to zauważył i ją złapał. W kolejnej scenie zobaczymy jak eksploduje mu w twarz. Albo że to był zasobnik z kryptonimem

Dokładnie tak jak powiedziałeś.

Tak, to też. 😉

już w kinach!

już za:

dni
3
9
1
godzin
0
5
minut
1
5
sekund
0
9

Sonda

Które wydanie fizyczne "The Batman" zamierzasz kupić?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293 gk-ow-screenshot-final-1652184185292