Forum
Już wkrótce
  • “Batman: Ziemia niczyja. Kataklizm. Wstrząsy wtórne. Tom 2” - 28 lut 2024,
  • “Uniwersum DC według Neila Gaimana” - 28 lut 2024,
  • “Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 1” - 28 lut 2024,
  • “Joker. Operacja specjalna. Tom 1” - 28 lut 2024,

"Batman v Superman: Dawn of Justice"Miniony weekend “Batman v Superman: Dawn of Justice” według szacunkowych danych zakończył w USA na 6. miejscu z wpływami w wysokości 5,5 mln dolarów. Łącznie na koncie filmu Snydera jest już $319,501,603, co jest piątym najlepszym rezultatem Warner Bros. w USA.

Ze świata wpływy w weekend wyniosły 8,3 mln dolarów, co daje łącznie obecnie 532,1 milionów dolarów.

Globalnie wpływy z box office “Batman v Superman: Dawn of Justice” przekroczyły już 850 mln dolarów i wynoszą $851,6 mln. Film Zacka Snydera cały czas cieszy się wielką popularnością w Brazylii, gdzie dorzucił kolejne $2,2 mln i łącznie ma $34,7 mln, co obecnie daje w tym kraju “Batman v Superman: Dawn of Justice” 4. miejsce wśród najbardziej dochodowych filmów, Batman i Superman pokonali m.in. “Star Wars: The Force Awakens”. Pozostałe kraje z największymi wpływami to Chiny ($95 mln), Wielka Brytania ($51,6 mln), Meksyk ($35,7 mln) i Australia ($22,2 mln).

Obecnie “Batman v Superman: Dawn of Justice” globalnie zajmuje 7. miejsce wśród superbohaterskich filmów i zarazem 10. miejsce wśród filmów Warner Bros.

Źródła: Deadline (1, 2), Forbes

PRZECZYTAJ TAKŻE:

14 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Dzięki za news. Nadmiar obowiązków i niedziela z nowymi wynikami przemknęła mi jak z bicza strzelił. 😛

Za tydzień się poprawię. 😉

A odnośnie box office’u – w końcu weekend, kiedy BvS odnotowało umiarkowane spadki i dołożyło fajne pieniążki. Film musi utrzymać tę niezłą passę chociaż do 5 maja, bo później startuje nowy Kapitan Ameryka i w kinach pozostaną po nim tylko resztki popcornu.

bedziesz cały czas żalił się na ten film?

To jego hobby żalenie się nad tym filmem 😀

Czy wy ludzie jesteście nienormalni? Przeczytajcie mojego posta 10 razy, tym razem dla odmiany ze zrozumieniem. Gdzie tam jest jakiekolwiek żalenie się na film, lub jakiekolwiek okazywanie, że mi się nie podobał? Ból dupy fanobojów, którzy nie mogą znieść krytyki jest najwyraźniej tak wielki, że szukają czepiania się filmu Snydera nawet tam gdzie go nie ma.

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDCzekałem na tą odpowiedz od wielkiego speca od boxa i krytyka :DDDD

Daj cie spokoj juz z Jubym. Zreszta nie zauwazylem, aby jakos sie zalil. A co do CW to pelna racja.

taki wynik z batmanem i Supermanem w tytule to wstyd ,widocznie na taki wynik film zasługuje

film filmem ale kampania promocyjna była mocno zwalona. Wszystko popsuł trailer nr 2

Cos w tym jest…Ale ponad 300 w USA to wcale nie taki zly wynik. Tak jak swiat ponad 500. A, ze Warner malutko zarobi, to ich wina! Kto uchwalil tak ogromny budzet?! Ciekaw jestem ile zarobi z rynku blu ray/dvd…

$300 mln w USA to bardzo dobry wynik… ale nie dla takiego filmu. Wielokrotnie słyszałem głosy, że Batman i Superman razem na ekranie przekroczą $400 mln z palcem w nosie, a ci którzy typowali wyniki poniżej $400 mln (ale nie spotkałem nikogo kot typowałby mniej niż $330 mln) byli nawet wyśmiewani.

Myślę, że rynek DVD/blu-ray też ich rozczaruje, bo Warner nie ma pojęcia co robi z tym filmem. Zamiast dokonać typowej zagrywki jak z Hobbitami, albo jak FOX z “X-Men: DoFP”, czyli wydać najpierw BvS zwyczajnie, a Dir Cuta w kolejnych wydaniach za rok, to wydają wszystko od razu. Nie dość, że ogłaszając Dir Cuta przed kinową premierę zmniejszyli sobie sprzedaż biletów w kinach, to jeszcze nie potrafią zwiększyć sprzedaży na rynku domowym.

Niewiarygodne, że to samo studio odpowiada za bardzo dobrą reklamę do “Suicide Squad”.

Cholercia! W sumie masz racje, ale wersja rezyserska powinna sie fajnie rozesjsc… I pozostaje nadzieja, ze WB wyciagnie wnioski i juz wiecej takich glupot nie bedzie popelniac.

No też mam taką nadzieję.

Film zarobił dobrze. Tylko dobrze. Pod tym względem jest on zawieszony w czymś na kształt czyśćca: Wystarczająco dobrze by nie uznać za porażkę, wystarczające źle by nie uznać za sukces.

jest to dopiero drugi film WB, wg mnie nie ma źle zobaczymy co przyniesie SS i WW.

Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "The Batman"