Forum
Już wkrótce
  • "Vigilante: Samozwańczy Stróż Prawa" (WKDCBiZ) - 17 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,

BatmanPodczas CinemaCon w Las Vegas, szef Warner Bros. Kevin Tsujihara po tym jak stwierdził, że w najbliższych 5 latach na ekrany kin wejdzie przynajmniej 10 filmów z bohaterami DC Comics, potwierdził, że jedną z tych produkcji będzie osobnym film z Benem Affleckiem w roli Batmana.

“Pracujemy z Benem Affleckiem nad osobnym filmem z Batmanem.”

Żadnych szczegółów nie ujawniono.

Z wcześniejszych doniesień wiemy, że nad scenariuszem filmu Affleck pracuje z Geoffem Johnsem.

UPDATE:
The Hollywood Reporter potwierdza również, że film ma wyreżyserować Ben Affleck.

Źródło: ComicBook.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

16 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

No i bombowo 😉

Dobra wiadomość! 😉

A podobno kinowe universum DC miało umrzeć śmiercia tragiczną bo BvS nie zarobił 2 miliardów w BO i krytycy z RT go nie lubią bo jest za mało FUN.

Nie o “FAN” się rozchodzi.

Skoro nie wiesz co było nie tak z tym filmem to się lepiej nie wypowiadaj!

A co było nie tak z tym filmem – oświeć mnie specjalisto bo nie wiem i dlatego muszę przeczytać 200 recenzji na RT. Powiedz jak należy się wypowiadać na temat tego filmu abym wiedział na przyszłość.

Może pojawi się Mr. J zwłaszcza że aktor już jest wybrany (Suicide Squad),
Scarecrow też może być.

Świetnie !!! Wszystkie portale filmowe o tym bombarduja Zatem jest to ważna informacja na kolejne lata Zatem BEN BATffleck 🙂 :mrgreen: JL & JLII & THE BATMAN

Batman górą! :mrgreen:

Tylko muszą pamiętać, że Batman ma tylko (TYLKO) jednego (JEDYNEGO) przeciwnika. Ma być Joker, tylko on. Nie chcę nawet słyszeć o postaciach typu Riddler, Deathstroke, Bane, Two-Face, Mr. Freeze i Lady Deathstrike… Tylko Joker, przez wszystkie 8 części.

No bez przesady Joker jest fajny , ale takie postacie jak Zagadka , Dwie Twarze , Pingwin , Strach na wróble , obowiązkowo muszą się pojawić . Też mam nadzieję że pojawią się takie mniej znane postacie typu Azrael , Prometeusz czy Szalony kapelusznik . 😀

Też uwielbiam Jokera ale bez przesady 🙂 Batman ma tylu wrogów że jest w czym przebierać.

Obstawiam, że będzie Red Hood. Już easter eggi w BvS były.

Dodam, że to był sarkazm… po prostu szkoda, że znów wałkujemy Jokera po raz 3 w kinie a Mr. Freeze nawet raz nie był przedstawiony porządnie o Red Hoodzie i Deathstoke to już nawet nie mówię.

Ja to bym z chęcią zobaczył Scarecrowa ale nie takiego lalusia jak ten grany przez Murphy’ego tylko całkiem wypaczonego, pozbawionego moralności i zasad psychopatę z obsesjami jak w niektórych komiksach czy w ”Batman: Arkham Asylum”.

Chętnie zobaczyłbym film mroczny i ciężki jak jedne z moich ulubionych serii ”Legends of the Dark Knight” albo ”Shadow of the Bat”.

Deathstroke to żaden wróg Batmana, mieli może jedną soczystą walkę w której Gacek dostał baty i był w grze. Deathstroke to wróg głównie Teen Titans i trochę Green Arrowa.

za
dni
1
7
godzin
1
1
minut
2
8
sekund
0
9


za
dni
8
1
godzin
1
1
minut
2
8
sekund
0
9
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki