Justice-League-Concept-Art01Portal Birth.Movies.Death ponownie dostarcza plotek na temat filmowego uniwersum DC. Czy doniesienia się te potwierdzą nie wiadomo, ale według nich główny czarny charakter z którym zmierzą się bohaterowie w “Justice Leauge” został przedstawiony w usuniętej scenie z “Batman v Superman: Dawn of Justice”.

SPOILER!


Bohaterowie mają się zmierzyć z Steppenwolfem, który w komiksach jest wujem Darkseida i dowódcą armii Apokolipsy. W filmie przez moment ma się również w pełnej okazałości pojawić Darkseid, który prawdopodobnie większą rolę otrzyma w “Justice League: Part Two”.

Steppenwolf ma być w konflikcie z Darkseidem i pewnie z tego powodu zdecyduje się zaatakować Ziemię. Aby go powstrzymać i jego armię Parademonów bohaterowie potrzebować będą wszystkich członków Justice League, w tym Supermana.

Oczywiście na razie tego typu doniesienia należy traktować tylko i wyłącznie jako plotki.

Źródło: Birth.Movies.Death

PRZECZYTAJ TAKŻE:

21 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Stawiałbym raczej na Człowienia ze stali w roli czarnego charakteru. Inaczej te zajawki “Injustice” w BvS byłyby totalnie od czapy. Bez przyczyny tak mocno tego nie eksponował w ostatnim filmie.

Kurde liczyłem na granny goodness, no to może w part three 😀

Biorąc pod uwagę ten filmik który wydał WB po filmie, to NIESTETY ta plotka ma sens. I jeżeli to prawda, to jestem mocno rozczarowany. SteppenWolf to taka płotka w porównaniu do innych wrogów… :/

No do Animal-Vegetable-Mineral mana to nie ma startu

Pomyśl w ten sposób gdyby dali Darkseida już w pierwszym filmie z ligą Sprawiedliwych to co potem? Darkseid to najwyższa półka , postać ta powinna pojawić za minimum 10 filmów , tak jak Thanos u Marvela

Może nie za 10 filmów, ale zgadzam się, że Darkseid to powinien być zostawiony na wielki finał.

Fajnie, wolę by uniwersum rozkręcało się powoli.

Na to już za późno xD

To całe uniwersum ssie.

Hahahaha xD podsumował

Może Brainiac który występował w kilku wersjach,
plus ktoś jeszcze Darkseid’s elite ?
Imperiex ?

A może Brainiac i Metallo?Chociaż to bardziej pasuje do kolejnej solówki Supermana.Tragedii z Steppenwolfem nie będzie.

Podpis. Nie rozumiem cię. Jak nie lubię uniwersum smerfów to nie interesuję się nim, nie czytam newsów, nie udzielam się na papaforum. A ty niby nie lubisz dc ale coś cię tu ciągnie, coś, jakaś moc tchnąca z tych wspaniałych bohaterów, przyciąga cię jak magnes, podświadomie wyczuwasz i wiesz, że kochasz tę filmy, ten świat, ale twoje ego nie pozwala ci powiedzieć tego głośno, więc hejtujesz to co w głębi serca kochasz. Ileż to razy przywdzewałeś ciemną nocą szlafrok babci i dwa berety z antenką i chrypiącym głosem powtarzałeś: I’m Batman… I’m Batman… A potem z zaciśniętymi piąstkami i łzami w oczach przepraszałeś Antmana za swe bluźnierstwo. Oprzytomniej przyjacielu i powiedz to głośno: kocham dc.

Pewnie tak jest, hejterzy tych filmów (ja chyba też nawet xD) kochają komiksy DC. Tylko frustracja rośnie jak serwowane są nam “wizjonerskie” filmy nie oddające w pełni kochanych przez nas postaci. I rośnie w środku taki frustrat i hejter, “bo ja chciałem takiego Supermana i Batmana jak z komiksu na dużym ekranie” tu nie ma 😛 stąd hejt się rozrasta na forum. Tak kochamy DC ale nie podoba nam się to co robią te filmy. Tyle 🙂

No tak, ale “Podpis” twierdzi, że “całe uniwersum ssie”, więc w możliwie prostych słowach starałem się wykazać, że tak nie jest. I jeden czy dwa filmy poza głównym nurtem tego nie zmienią.

Może miał na myśli filmowe uniwersum DC? A te rzeczywiście szału nie robi…

Gdyby całe filmowe dc kończyło się na trylogii Nolana to już by nie było źle.

Mówiłem o uniwersum filmowym czyli MoS (gówno) i (BvS jeszcze gorsze obrzydliwsze gówno)

E tam, nie należy tych filmów traktować zbyt osobiście. Takie chwilowe obniżenie formy. SS i Batman Aflecka na pewno będą świetne a może i bvs potraktujemy jako wstęp do czegoś większego.

No niestety SS to juz wg mnie jeśli Warner sie nie ogarnie to tylko będzie można przyciągnąć ludzi do kin wsadzając w trailery Jokera i Batmana. Tylko jeśli SS nie wyjdzie to już dupa z marketingiem na clowna i zostanie Batman. A tak przy okazji jeden watek porusze, bo kolega wspomniał o Nolanie. Gdyby Nolan nie uparł sie, że Batman bedzie poza uniwersum, to obecnie chyba ludzie nie wieszaliby na WB psów, za to, że strasznie się spieszą z kreacją uniwersum. No i gdyby GL wyszedł dobrze… (czytaliście kto to robił? Jak to mogło nie wyjść?)

Chyba największy problem jest taki, że wszystkie te filmy trochę “jadą po bandzie”. Czyli, nie są złe, ale i nie są dobre. Kompletna kaszana skończyła by się zapewne jak Batman&Robin, czyli wieloletnią pauzą. Genialne filmy zaś… 🙂 były by genialne. A tak człowiek żyje w lekkim niedosycie i ma nadzieję na więcej i lepiej. Pożyjemy zobaczymy. Osobiście liczę na to, że wersja BvS na dvd okaże się lepsza od kinówki, SS wypali. Najspokojniejszy jestem w sumie o Batmana Aflecka. Facet ma łeb na karku i do tej pory nie zawiódł ani jako reżyser ani jako aktor.

na 4K ULTRA HD, BLU-RAY I DVD

już za:

dni
3
1
2
godzin
1
7
minut
3
5
sekund
2
3

Kalendarium
Galeria
38473433233 rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293