Forum
Już wkrótce
  • “Batman: Ziemia niczyja. Kataklizm. Wstrząsy wtórne. Tom 2” - 28 lut 2024,
  • “Uniwersum DC według Neila Gaimana” - 28 lut 2024,
  • “Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 1” - 28 lut 2024,
  • “Joker. Operacja specjalna. Tom 1” - 28 lut 2024,

Batman v Superman: Dawn of Justice"Rozszerzona wersja “Batman v Superman: Dawn of Justice” dostępna jest od dziś w wersji cyfrowej na iTunes, VUDU i Google Play. Serwis Fandango zamieścił zaś na swoim kanale na YouTube specjalne preview “Batman v Superman: Dawn of Justice Ultimate Edition”, czyli pierwsze 10 minut filmu. Dopatrzeć się w nim można kilku nowych ujęć.

W Polsce Blu-ray z rozszerzoną wersją “Batman v Superman: Dawn of Justice” trafi do sprzedaży 17 sierpnia.


PRZECZYTAJ TAKŻE:

15 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Mnie już się podoba i wierzę że ten film zyska na wartości BATMAN & WONDER WOMAN wymiatają jak zawsze na maxa i kradną ten film CHCĘ ICH WIĘCEJ 😯

Czy film 4k obejrzę normalnie na komputerze? Czy jest szansa że któraś z obecnych wersji cyfrowych będzie miała polskie napisy czy trzeba czekać do sierpnia?

Nawet jeśli wersja rozszerzona poprawia część niedomówień i bzdurnych cięć, to niestety nie zmieni scenariusza który jest beznadziejny.

Zna kto dobre proxy aby zobaczyć film przez usługi dostępne w stanach?

Obejrzałem rozszerzoną wersje i nawet ona nie ratuje filmu..

Było do przewidzenia. Ten film to wydmuszka. Dawać Suicide Squad.

Moje nadzieje na dobre uniwersum filmowe DC maleją..

Sami jesteście wydmuszkowie z Uniejowa to jest był i będzie świetny film, dla tych którym się on podoba. Mi oraz innym się spodobał i bardzo proszę nie wydawać tak kategorycznych orzeczeń o wydźwięku obiektywizującym daną encję.

Obejrzałem już wersję rozszerzoną, jest fantastyczna!

Usunięte sceny to największa podbudowa fabularna pod to, co dla większości było potem niezrozumiałe i bezsensu. Wyjaśniają wiele. Same w sobie również są ciekawe, właściwie nie rozumiem po cholerę było to usuwać, to jak wywalić z Ojca Chrzestnego II całą część z DeNiro. Nietrudno było się domyślić jak potoczyły się wydarzenia offscreen, ale wielu łapało nieziemski bóldupy o ich brak.

Uszanuj chociaż że każdy ma swoje zdanie. Tobie się film podoba a innemu się nie podoba ale to nie powód żeby się złościć.

Fakt faktem, że nawet sama końcówka z lexem ma teraz sens

Trochę smutne że film o takich bohaterów nudzi 😀 Najciekawsze sceny to te z WW

BTW wyjaśni mi ktoś czemu Wayne Manor jest zniszczone?

Tego jeszcze nie wiemy. Może w solowym filmie z Batmanem będzie to wyjaśnione. 20 lat już działa jako mściciel więc wiele mogło się zdarzyć. Może tam zginął Robin porzucony po torturach.

SNYDER <3

Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "The Batman"