Forum
Już wkrótce
  • "Batgirl: Najmroczniejsze odbicie" (WKDCBiZ) - 03 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Batman: Caped Crusader" w Prime Video - 01 sie 2024,
  • "Superman: Syn Kal-Ela - Bitwa o Gamorrę. Tom 3" - 14 sie 2024,

Batman - Mroczny Rycerz kontratakujeDzisiaj, nakładem wydawnictwa Egmont, do sprzedaży trafiły nowe komiksy z bohaterami DC Comics,”Batman – Mroczny Rycerz kontratakuje” (256 stron, 89,99 zł), “Superman/Batman: Władza absolutna” (120 stron, 39,99 zł) i “Liga Sprawiedliwości, tom 6: Liga Niesprawiedliwości” (252 strony, 75,00 zł).

Batman – Mroczny Rycerz kontratakuje
Po raz pierwszy w wydaniu zbiorczym i w nowym przekładzie ukazuje się wyczekiwana przez rzesze fanów kontynuacja komiksu Batman – Powrót Mrocznego Rycerza. Od przedstawionych w nim wydarzeń minęły trzy lata. Wszystko układa się z pozoru znakomicie, lecz jest to jedynie iluzja, gdyż ludzie nie wiedzą, że rzeczywistość doskonale wyreżyserowano, a wszystko, co podłe i paskudne, zostało albo pięknie opakowane, albo sprzątnięte pod dywan. Tylko Batman zna prawdę. I czuje, że nadeszła pora, aby jedyny wolny człowiek, który jest w stanie doprowadzić do zmian, zaczął działać. Mroczny Rycerz powraca z wigorem, który kojarzy się z pierwszymi latami jego działalności. Wraz z armią swoich żołnierzy, wśród których znajduje się Carrie Kelley, dawna Robin, teraz znana jako Catgirl, Batman wypowiada wojnę światu, który kompletnie się zatracił. Na planszach komiksu pojawiają się takie ikony świata DC jak Superman, Wonder Woman, Green Arrow, Marsjański Łowca Ludzi, Atom i Question. Powstaje jednak pytanie: czy pozostali oni największymi bohaterami na świecie, czy może stali się częścią większego spisku?


Tytuł komiksu: Batman – Mroczny Rycerz kontratakuje
Scenariusz: Frank Miller
Rysunki: Frank Miller, Lynn Varley
Przekład: Tomasz Sidorkiewicz
Oprawa: twarda
Liczba stron: 256
Format: 170 x 260
Sugerowana cena detaliczna: 89,99 zł

"Liga Sprawiedliwości, tom 6"Liga Niesprawiedliwości
Gdy Syndykat Zbrodni bezwzględnie niszczył nasz świat, Lex Luthor niespodziewanie stanął na czele grupy walczącej przeciwko agresorom i poprowadził ją do zwycięstwa. Teraz, ciesząc się najwyższym w historii poparciem opinii publicznej, dawny śmiertelny wróg Supermana podjął decyzję, aby stanąć po stronie dobra jako członek Ligi Sprawiedliwości! Ale czy Lex naprawdę ma czyste intencje? Czy członkowie Ligi Sprawiedliwości uwierzą w jego przemianę i zechcą z nim współpracować dla dobra świata? Oto kolejna niezapomniana opowieść o wrogach, sprzymierzeńcach i cienkiej granicy pomiędzy sojuszem a zdradą…

Tytuł komiksu: Liga Niesprawiedliwości
Numer tomu: 6
Scenariusz: Geoff Johns
Rysunki: Doug Mahnke, Jason Fabok, Ivan Reis
Przekład: Krzysztof Uliszewski
Oprawa: twarda
Liczba stron: 252
Format: 170 x 260
Sugerowana cena detaliczna: 75,00 zł

"Superman/Batman: Władza absolutna"Władza absolutna
Superman i Batman sprawują na Ziemi rządy silnej ręki. Ludzkość ma do wyboru: poddać się temu albo zginąć. Jak do tego doszło? I czy jest ktoś, kto może powstrzymać superbohaterów? Wkrótce najwspanialszy duet na świecie zostaje rzucony w wir dziwacznych, alternatywnych wymiarów, stając oko w oko z całą plejadą klasycznych postaci z uniwersum DC, wśród których są Kamandi, Sierżant Rock, Nawiedzony Czołg oraz wielu innych!

Tytuł komiksu: Władza absolutna
Numer tomu: 3
Scenariusz: Jeph Loeb
Rysunki: Carlos Pacheco
Przekład: Jakub Syty
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 120
Format: 167 x 255
Sugerowana cena detaliczna: 39,99 zł

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
0
1
godzin
0
6
minut
0
2
sekund
1
1
Kalendarium
Sonda

Najlepsza filmowa Catwoman

Zobacz wyniki