Deathstroke-Batman-MovieDzisiaj Ben Affleck podzielił się z fanami poprzez media społecznościowe filmikiem prezentującym Deathstroke’a. Według informacji The Wrap, to właśnie Deathstroke ma być głównym przeciwnikiem Batmana w filmie reżyserowanym przez Afflecka.

Wcześniej w tym roku Marc Guggenheim producent “Arrow”, stwierdził, że postać Deathstroke’a nie pojawi się więcej w serialu, gdyż wykorzystana zostanie w innym projekcie DC. Dziś już wiemy, że chodzi o osobny film z Batmanem.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

14 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Coś Pięknego! 😉

Oj tak ! niech to bedzie mroczny i mocny film 🙂 Wole filmy DC od Marvela bo są mroczniejsze ! 😀

Ile ty masz lat? 12?. Jeśli chodzi o filmowe uniwersum dc to jeszcze nie było nawet jednego dobrego filmu. A batman nolana nie były dobre że były morczne. Najzwyczajniej w świecie były dobrze napisane i wyreżyserowane.

Napisał że woli filmy DC bo są mroczniejsze a nie dlatego że uważa je za lepsze więc twój przytyk jest z dupy.

W sumie to nigdzie nie jest napisane i potwierdzone, że ten Deathstroke jest z filmu o Batmanie. Właściwie to w ogóle nie zaczeła się produkcja. Istnieje podejrzenie, że moze to scena z Justice League..

Ale w newsie jest napisane, że Deathstroke ma być wrogiem w solowym Batmanie, a nie, że nakręcona scena jest z tego filmu.

Jakoś w to nie wierzę.

Nie trzeba. To tylko nieoficjalne doniesienia.

To Justice League

A może to nagranie pochodzi z filmu ”Deathstroke”?

to pewnie jedna z uciętych scen z Suicide Squad

SUPER !!!

No , nie mogę się doczekać pojawienie się tego Pana!

Łeee… W solowym filmie Gacka wolałbym zobaczyć kogoś z puli bardziej znanych jego przeciwników, którzy jeszcze w żadnym obrazie nie pojawili się na ekranie.

Kalendarium
Sonda

Najlepszy tom "Knightfall"?

Zobacz wyniki