Ben Affleck potwierdza, że wyreżyseruje „The Batman”

|

autor:

|

kategorie: , ,

BatmanBen Affleck gościł ostatnio w programie Jimmy Kimmel Live!, w którym potwierdził, że cały czas ciężko pracuje nad „The Batman” i ciągłe pytania na ten temat co raz bardziej go frustrują.

„Zamierzam wyreżyserować kolejny film z Batman, pracujemy nad tym. To jedna z tych bardzo frustrujących rzeczy, ponieważ przygotowanie scenariusza do 'Live by Night’ zajęło mi półtora roku, a pracowałem bardzo ciężko. Chodzi o to, że nikt wtedy nie zawracał mi głowy, 'Co z Live by Night’. Ale w przypadku Batmana, cały czas słyszę 'Gdzie jest chol*** Batman!’. Wow, pracuje, dajcie mi chwilę!”




dni
9
7
godzin
1
7
minut
0
4
sekund
1
6
dni
5
8
0
godzin
1
7
minut
0
4
sekund
1
6

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026
  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026
  • "Injustice 2, Tom 1" – 12 sierpnia 2026
  • "Red Hood: Outlaws, Tom 5" – 12 sierpnia 2026
  • "Absolute Batman, Tom 1: Zoo" – 26 sierpnia 2026

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>