Forum
Już wkrótce
  • “Batman: Ziemia niczyja. Kataklizm. Wstrząsy wtórne. Tom 2” - 28 lut 2024,
  • “Uniwersum DC według Neila Gaimana” - 28 lut 2024,
  • “Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 1” - 28 lut 2024,
  • “Joker. Operacja specjalna. Tom 1” - 28 lut 2024,

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z “Justice League”, na którym widać głównych bohaterów, Batmana, Wonder Woman, Cyborga, Flasha i Aquamana.

"Justice League"

Źródło: USA Today

PRZECZYTAJ TAKŻE:

13 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Na 11 miesięcy przed premierą w końcu zaakceptowałem ten kostium Flasha. Przynajmniej wiem, że stoi za nim jakaś idea. Ot, nerd z supermocami zrobił go sobie naprawdę sam i dlatego to wygląda jak wygląda – tanio i tandetnie. Okkk, kupuję to i czekam na wersję zrobioną przez profesjonalistów: Wayne’a i Alfreda.

Natomiast design Cyborga i jego “ciała”, to już lekkie nieporozumienie. I tutaj nawet nie rozchodzi się o wątpliwej jakości CGI, czy kiepski photoshop. Ten design jest sam w sobie średni. Może tryb “battle-mode” go jeszcze uratuje, ale na razie Cyborg wygląda najsłabiej z ekipy. Co nie wróży dobrze, bo biorąc pod uwagę macguffiny filmu, będzie on jednym z jego najistotniejszych elementów i jako postać powinien być dopracowany w najdrobniejszym calu.

Aquaman i WW, nic się nie zmieniło, od początku prezentowali się spoko. Za to teraz to nawet ten Batman, w zmodyfikowanej zbroi, jakoś tak lepiej się prezentuje.

Gal Gadot jakas nie podobna do siebie.. Batman spoko na tym zdjeciu 😎

Zdjęcie spoko, poza Batmanem, Wonder Woman, Cyborgiem, Flashem i Aquamanem…

Nie no żart 😛 zdjęcie za zdjęciem coraz lepiej to wygląda 😉

Okropne zdjęcie.

Tylko Mamoa wygląda na tej fotce dobrze. Batman w BvS i SS wyglądał świetnie, ale to tutaj – meh, po prostu przypakowany Nocny Puchacz w zbroi. Za Gal postawiono jakąś dziwną figurę woskową, a Flash – no nie podoba mi się ten kostium. Dla tego superherosa widziałbym jakiś obcisły strój wzorowany na odzieży do biegania, a nie metalowe płyty i sznurki. Cyborg- brak mi słów, na design, na efekt, na całokształt.

Pamiętacie jeszcze od jakiego filmu “zaczęło” się DCEU? A teraz Superman jest postacią pomijaną już w trzecim filmie ze swoim udziałem. Eh. Nie zdziwię się jeśli Henry pojawi się jedynie na finałową akcję. :/

Ta jak wszystko dosłownie “wszystko” dla ciebie ;p

Wszyscy wyglądają bardzo dobrze.

Jest pomijany, bo jest na ten moment martwy, to chyba dobry powód, co nie? I tak, pewnie pojawi się w końcowych fragmentach filmu, ewentualnie gdzieś po połowie. Gacek wygląda bardzo fajnie, dajcie już spokój z tym Puchaczem i to nie jego jedyny strój, Gadot faktycznie jakoś tak dziwnie wyszła, ale ogólnie wygląda świetnie, Aquaman wiadomo, kozak, Flash ok, już przywykłem do tego stroju, Cyborg ciągle odstaje, ale mam nadzieję, że w samym, filmie będzie dobrze.

Batman jest fantastyczny, dochodzę do wniosku, że Affleck w każdej wiariacji tego kostiumu będzie wyglądał dobrze. To był strzał w dziesiątkę. Upiorny kostium z solidnie wyeksponowaną muskulaturą daje efekt gacka rodem z komiksu. Srałbym po gaciach jakbym był przestępcą na jego widok. To gorzej niż stanąć twarzą w twarz z mistrzem świata wagi ciężkiej. Absolutne mistrzostwo. Okularki i lekko hi-tech design tego nie zmienią. I po tylu fotach podglądowych, już raczej nie będę rozczarowany.

Wonder Woman bez zmian, jest jak najbardziej na plus. (Ktoś widział jej kostium chociażby w wykonaniu Palicki!?) Nie pachnie tanim porno, jednocześnie nie będąc przy tym herezją dla oryginału. Natomiast na tym zdjęciu Gadot faktycznie wygląda trochę inaczej (szkła kontaktowe? Jestem na tak!)

Aquman to samo co Batman, 10/10. Nie ma co się rozwodzić, zrobili to co MCU z gejowskim (w komiksach) Thorem.

Niestety zgodzę się, że Cyborg wciąż pachnie tanim CGI i nie widać za bardzo aktora – jakoś w komiksach czy gdziekolwiek indziej, powłoka nie absorbowała tak bardzo uwagi, która powinna się skupiać na ludzkiej stronie. Gra świateł? Jasny metalik? Myślę, że jedno i drugie. Natomiast sam pomysł na Bayformersowy design uważam za trafiony, gorzej z wykonaniem.

Z Flashem mam dalej ten sam konflikt. Rozumiem kontekst, ale tak samo jak Juby (po raz pierwszy muszę przyznać rację) oczekiwałbym czegoś bardziej prostego i trafnego. Wygląda jak Power Rangers z nadchodzącego filmu. Nie widzę w nim Flasha, Ezra Miller nie pomaga. Zdecydowanie wolę wersję CW.

Cóż, będzie się z czego pośmiać w kinie przed Avengers Infinity.

😆

Nom, dokładnie tak, tylko z paroma facepalmami co parę minut.

a czemu masz mieć faceplamy na Avengers Infinity?
Nie bądź dla nich taki okrutny, Marvel doskonale klonuje swoje filmy. Nie będzie lepiej od tego co widziałeś ani gorzej.

rozumiem, że to scena z tej latającej fortecy Batmana, widać batmobil w tle, zastanawiam się dlaczego, zawsze jak otwierają się drzwi to leci dym. Normalnie we wszystkich filmach SCI-FI leci dym przy otwieraniu statku kosmicznego itd. Przecież oni nie mieli tam sztucznej atmosfery, a siłowniki do otwierania też nie robią dymu. Nie rozumiem…

Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "The Batman"