"Batman: Mask of the Phantasm"Już w następnym miesiącu w USA trafi do sprzedaży film animowany “Batman: Mask of the Phantasm” (“Batman: Maska Batmana”) na Blu-ray (1080p HD Remaster). Po raz pierwszy fani będą mieli okazję obejrzeć ten kultowy film w tak dobrej jakości.

W Gotham City grasuje tajemniczy zabójca, który pojawia się i znika niczym duch, mordując wpływowych gangsterów. Podejrzenia padają na Batmana. Mroczny rycerz musi schwytać przestępcę, by oczyścić się z zarzutów i zapobiec kolejnym zbrodniom. Tymczasem do miasta przyjeżdża Andrea Beaumont, dawna miłość Bruce’a Wayne’a.


BATMAN: MASK OF THE PHANTASM( 1993) (BD)
NOWY 2017 1080p HD REMASTER
Oryginalny kinowy 16×9 aspect ratio (1.78:1) i open matte 4×3 (1.37:1) aspect ratio.
Czas trwania 76:00
Napisy English SDH
DTS HD-Master Audio 2.0 Stereo – English
COLOR
BD 50
Zwiastun kinowy (HD)

Źródło: Warner Archive – Facebook

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Zapewne w wersji Polskie tego nie zobaczymy, a szkoda.

@JOKI

Jeśli przeszukasz internet znajdziesz dwie polskie wersje językowe: z lektorem i z dubbingiem. Gdy ten Blu-Ray w końcu się ukaże, nie będzie wielkiego problemu ze zrobieniem polskiej wersji, więc ją też niedługo znajdziesz.

Od siebie mogę tylko dodać, że czekam na ten transfer od wielu lat. To będzie pierwsza prezentacja tego, jak rzeczywiście klasyczna “The Animated Series” wygląda w high definition. Wiemy, że Bruce Timm nie chciał, aby ten serial (albo ten film) kiedykolwiek został wydany na Blu-Ray ze względu na “oczyszczenie obrazu z brudu”, jaki przyniesie ze sobą proces remasteringu. Jaki będzie tego ostateczny rezultat – to wkrótce zobaczymy. Osobiście uważam, że cały serial nie zostanie nigdy wydany w tym formacie, więc to dobrze, że będziemy mogli chociaż zobaczyć, jak ta wersja Batmana i Gotham City rzeczywiście wygląda w wysokiej rozdzielczości.

Kalendarium
Sonda

Najlepszy tom "Knightfall"?

Zobacz wyniki