Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

1AW- theLeague-Multiverse-Characters-Cover

Na stronie Join The League, promującej “Justice League”, zamieszczono zdjęcie będące pierwszym spojrzeniem na figurki od Mattel przedstawiające głównych bohaterów filmu: Batmana, Wonder Woman, Supermana, Aquamana, Flasha, Cyborga, a także Batmobil.

3Batman
6Wonder-Woman
7Superman
2Aquaman
8Flash
5Cyborg-Helmet-Off
4Batmobile

PRZECZYTAJ TAKŻE:

9 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Cytując klasyka: “Badziewie do badziewia”.

Chyba Juby projektował te figurki.

Dobrze że Juby a nie jakiś Miszcz, bo figurki by wyglądały tak:http://izatyminska.blog.pl/files/2014/02/DSC_11861-994×370.jpg

XDDDD

Czemu wklejasz zdjęcia swojego obiadu?

Śniadania. To najważniejszy posiłek w ciągu dnia, musi być po królewsku. Sorry że narobiłem Ci smaku.

A tak na serio, to nie wiem co jadasz na co dzień kolego, ale przykro mi, że to zdjęcie skojarzyło Ci się z posiłkiem… cóż głodnemu chleb na myśli. W związku ze zbliżającą się porą obiadową nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci smacznego.

Idąc Twoim tokiem myślenia, to czemu tobie się figurki skojarzyły z ekskrementami? Czyżby to była Twoja zabawa w czasach dziecięcych? Zamiast klocków Lego składałeś psie kupy? 😀
Co więcej, czemu szukałeś ekskrementów w internecie? Może masz jakąś kolekcje na komputerze? Jakiś fap folder? Oprócz samego żywienia się kałem i zabawą, to może masz jakiś fetysz?

Miszczu i tu mnie masz, próbowałem być łagodny… nie wyszło. To nie figurki skojarzyły mi się z gównem, ale Twoje gówniane wypowiedzi, (nie pałam miłością do Jubego, ale nie lubię też jak się z kogoś robi kozła ofiarnego i osrywa w każdym możliwym poście).
Poza tym nawet jeśli figurki by mi się skojarzyły z fekaliami (faktycznie są gówniane – zresztą przecież to sformułowanie mocno jest zakorzenione w języku nieformalnym; np. mówimy “gówniana jakość”, albo “gówniany film”… i tutaj szukaj prozaicznego źródła skojarzenia właśnie z gównem), to Tobie skojarzyły się z posiłkiem który potencjalnie mogę spożywać, a to już jest lekko mówiąc nieco dziwne ale również chamskie i prostackie. To wspaniale że czujesz się Mistrzem, ale sugerowanie komuś, że je gówno jest raczej… no, na niskim poziomie.
Co by tu jeszcze… acha. Fap folder. Nie, nie mam, ale dzięki za pomysł.
Kolekcja? Tak, mam kolekcję filmów z Batmanem (legalnych, kupionych na cdp.pl)
Żywienie się (…) zabawą? To w sumie tak, zabawa jest pokarmem dla umysłu.
Czy mam jakiś fetysz? Hmm… razem z żoną jesteśmy raczej muskularnie zbudowani i rajcuje nas jak uprawiamy sex wysmarowani olejkami. Mam nadzieję, że zaspokoiło to Twoją ciekawość.

No co lubię justice league ,statuetki i figurki

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):