SDCC 2017: David Ayer o „Gotham City Sirens”

|

autor:

|

kategorie:

"Gotham City Sirens"David Ayer („Suicide Squad”) promuje obecnie na Comic-Conie swój kolejny film – „Bright”. Serwis IGN miał okazję porozmawiać z reżyserem oraz zapytać o projekcie, o którym mówi się już od jakiegoś czasu – „Gotham City Sirens”.

Ayer zdecydował się na film o grupie bohaterek, a nie na kontynuację „Suicide Squad” ze względu na swoje córki. Jego produkcja ma opowiadać o trzech kobietach, które muszą się odnaleźć w wielkim świecie i uświadamiają sobie, że w grupie są zdecydowanie silniejsze. Chce w ten sposób dostarczyć film, który zainspiruje jego dzieci.

Zapytany o to, czy Harley Quinn dostanie nowy wygląd filmie, reżyser nie dał jednoznacznej odpowiedzi, lecz zasugerował, że wszyscy w końcu przechodzą zmiany.

Wedle doniesień, producentką filmu ma być odtwórczyni Harley Quinn, Margot Robbie. Plotki mówią również o udziale Black Maska jako głównego złoczyńcy.



1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Batek
8 lat temu

Po przeczytaniu tej wiadomości wywnioskowałem, że to będzie film dla dzieci poniżej 10 roku życia?

dni
7
1
2
godzin
1
3
minut
1
5
sekund
0
9

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Mroczni Rycerze ze Stali. Wojna Trzech Królestw" – 29 października 2025
  • "Nightwing. Upadek Graysona. Tom 4" – 29 października 2025
  • "Liga Sprawiedliwości: Nie ma Sprawiedliwości" (WKDCBiZ) – 05 listopada 2025
  • "Batman. Ziemia niczyja. Ostatnia gra. Tom 7" – 12 listopada 2025
  • "Red Hood. Outlaws. Tom 3" – 12 listopada 2025

Kalendarium

  • 20 lat(a) temu odbyła się premiera DVD The Batman vs. Dracula
  • 14 lat(a) temu odbyła się amerykańska premiera DVD Batman: Year One
  • 14 lat(a) temu odbyła się światowa premiera gry Batman: Arkham City

Sonda

Kto powinien być głównym złoczyńcą w „The Batman, Part II”?









Zobacz wyniki