Forum
Już wkrótce
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,
  • "Nightwing: Rycerz w Bludhaven" (WKDCBiZ) - 31 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x08 na Max - 01 sie 2024,

"Batman #33"Zapraszamy do zapoznania się ze zbiorczym wpisem dotyczącym różnych wieści odnośnie komiksów DC Comics, które pojawiły się na Comic-Conie w San Diego (większym tematom poświęcimy osobne wpisy). Czytelników, którzy kupują jedynie polskie wydania naturalnie ostrzegamy przed spoilerami.

W “Harley Quinn #25” rozpocznie się historia o wycieczce do Las Vegas tytułowej bohaterki. Później zaś będzie… kandydować na burmistrza Nowego Jorku. Zakończą się również dodatkowe historie w zeszytach od Paula Diniego i Jimmy’ego Palmiottiego, ale powrócą one w przyszłym roku. Dini podkreślił również swoją ekscytację odnośnie crossoveru “Harley & Ivy Meet Betty & Veronica”, gdzie już na pierwszej stronie mamy zobaczyć prawie wszystkie postaci, które wystąpiły kiedykolwiek w komiksach z Archiem.

“Batman” Toma Kinga został określony jako 100-częściowa historia o tym, czy Batman może w końcu pogodzić się ze śmiercią swoich rodziców. Zamiarem Kinga jest przede wszystkim pokazać coś nowego z postacią Mrocznego Rycerza. w 32 numerze serii Selina odpowie na oświadczyny bohatera oraz będzie zszokowana wyjawieniem sekretu Bruce’a związanego z fabułą opowieści “The War Of Jokes And Riddles”. Kolejny zeszyt rozpoczyna historię “Dream a Dream of Me”. Batman opuszcza Gotham, aby udać się na pustynię w celu zrealizowania pewnego zadania. Robinowie mają mieć w opowieści dużą rolę, zaś inni bohaterowie nie będą w stanie wierzyć w to, co zamierza zrobić bohater. Rysunkami zajmie się Joëlle Jones, której okładkę do 33 numeru możecie zobaczyć na początku newsa. King określił artystkę rangą kolejnego Franka Millera. Dodał również, że możemy spodziewać się powrotu postaci, która kiedyś była związana uczuciowo z Bruce’em.

Duke Thomas otrzyma swoją serię. Nie znamy jeszcze jej daty premiery, wiemy natomiast, że będzie pisana przez Scotta Snydera oraz Tony’ego Patricka, który był jednym z uczniów scenarzysty podczas jego warsztatów. Thomas dostanie też w końcu swój pseudonim – Signal. Seria z jego przygodami będzie nosiła tytuł “Batman: The Signal” i ma pokazywać bohatera Gotham działającego za dnia.

Geoff Johns oficjalnie ogłosił, że osobą odpowiedzialną za zawirowania pokazane w “DC Universe: Rebirth #1” to Doctor Manhattan. Więcej na temat planów scenarzysty dowiecie się w osobnym wpisie.

Źródło: Newsarama (1, 2, 3, 4)

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
godzin
0
2
minut
2
2
sekund
1
4


za
dni
7
7
godzin
0
2
minut
2
2
sekund
1
4
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki