Do realizacji filmu “Justice League: Dark” Warner Bros. przymierza się od dłuższego czasu. Przez pewien okres z projektem związany był Guillermo Del Toro ale kiedy zrezygnował m.in. zaangażować się w pracę na filmem próbował reżyser Joseph Kahn, który z rysownikiem Justinem Fieldsem z Ironklad Studios przygotował concept arty postaci do scenariusza autorstwa Del Toro.

W głównych rolach Kahn marzył by obsadzić: Dana Stevensa jako Constantine’a, Natalie Dormer jako Zatannę, Chiwetela Ejiofora jako Jasona Blooda.

Źródło: Ironklad Studios

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Zatanna wygląda świetnie.

no czyli to co mówiłem Constantine i spółka i nie ciąg dalszy z JL endingu

I bardzo dobrze, że nic z tego nie wyszło. Dan Stevens kompletnie nie pasuje na Constantine’a, do tego ta broda… Nie rozumiem tych castingów ostatnio, jakby usiłowali dobrać jak najmniej przypominającego oryginał aktora. Czarnoskórego Jasona Blooda pozostawię bez komentarza. Jak zwykle sjw w natarciu. Pewnie Zatanna byłaby homoseksualna, dla podtrzymania “diversity” :))) Dokładnie jak w komiksach!

Czarnoskóry Jason Blood?
A no racja… przecież w średniowiecznej Anglii co drugi Saracen nazywał się Jason Blood.

już za:
dni
4
5
godzin
0
0
minut
3
3
sekund
0
8
Sonda

Twoja reakcja na kostium Batgirl?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
0stdqse7p8c81 271853830 269829623 batwoman-pam-isley-renee-montoya batwoman-bridget-regan-poison-ivy-full batwoman-bridget-regan-pam-isley