„Gotham”: zdjęcia z odcinków „That Old Corpse” i „One Bad Day”

|

autor:

|

kategorie: , ,

Premiera najnowsze odcinka „Gotham” dopiero 3 maja, ale już można oglądnąć zdjęcie promujące kolejne odcinki.

“That Old Corpse” – premiera 3 maja
Chaos wybucha w GCPD, wysyłając Gordona za winowajcą za masowym przejęciem, co jest jak szukanie wiatru w polu. Tymczasem przyjaciel Bruce’a staje się paranoikiem, co powoduje nierozważne i destrukcyjne zachowanie.

„One Bad Day” – premiera 10 maja
Gdy Gotham popada w kompletną anarchię, zespół mało prawdopodobnych bohaterów występuje, aby je uratować. Bullock przejmuje inicjatywę w GCPD, a psychologiczne granice Bruce’a poddawane są próbie, ponieważ osoby znajdujące się w jego otoczeniu narażone są na niebezpieczeństwo.

Źródło: farfarawaysite.com



1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
red_hood
7 lat temu

Lee na zdjęciu z Nygmą fajnie wygląda 😀

dni
8
0
3
godzin
2
1
minut
2
2
sekund
4
7

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Dziesięć Nocy Bestii" (WKDCBiZ) – 30 lipca 2025
  • "Batman/Superman World’s Finest: Sprawa Metamorpho. Tom 3" – 30 lipca 2025
  • "Injustice. Punkt zerowy" – 30 lipca 2025
  • "Batman. Przygody rodziny Wayne’ów. Tom 3" – 13 sierpnia 2025
  • "Liga Sprawiedliwości kontra Legion Samobójców" (WKDCBiZ) – 13 sierpnia 2025

Kalendarium

  • 101 lat(a) temu urodził się Pat Hingle, aktor znany z roli komisarza Gordona w filmach o Batmanie z lat 1989-1997
  • 80 lat(a) temu urodził się George Dzundza, aktor użyczający głosu Scarface’owi w serialach animowanych Batman TAS i The New Batman Adventures
  • 22 lat(a) temu odbyła się premiera serialu animowanego Teen Titans
  • 20 lat(a) temu zmarł Jim Aparo, rysownik komiksów o Batmanie m.in. Batman: A Death in the Family