Jay Oliva, reżyser filmów animowanych z bohaterami DC, a także autor storyboardów do “Man of Steel”, “Batman v Superman: Dawn of Justice” i “Justice League”, zapytany na Twiterze dlaczego film “Man of Steel” nie doczekał się jeszcze kontynuacji.

“‘Man of Steel’ nigdy nie miał mieć kontynuacji, ponieważ miał on być 1. z 5 rozdziałów. Zauważ, jak BvS rozpoczyna się dokładnie po MoS? To jest jak druga książka z Harrym Potterem.”

Oliva potwierdził, że pierwotnie plany zakładały następujące filmy: “Man of Steel”, “Batman v Superman”, “Justice League 1”, “Justice League 2”. Nie ujawnił jednak jaka produkcja miała stanowić 5. rozdział.

W późniejszych wypowiedział Jay Oliva ujawnił także, że Zack Snyder miał plany na wspólny film z Batmanem i Supermanem, w którym Batman miał przypominać postać z “The Dark Knight Returns” Franka Millera pojawiły się jeszcze przed wejściem “Man of Steel” na ekrany kin.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Nawiązania do Batmana: Koty nie tańczą (w końcówce jest przerobiony plakat); Prawie jak gladiator (w scenie w jaskini wykorzystano melodie z Batmana); ostatni odcinek THE LOONEY TUNES SHOW (w końcówce). Byłem pewien, ze już wcześniej to dawałem, ale dla pewności dam jeszcze raz: skecz Kabaretu Moralnego Niepokoju – Rumcajs i Batman oraz Dlaczego Batman ma 5 z WF-u; skecz Kabaretu Limo – Batman.

ten cytat mowi wszystko
“że Zack Snyder miał plany na wspólny film z Batmanem i Supermanem, w którym Batman miał przypominać postać z “The Dark Knight Returns” Franka Millera pojawiły się jeszcze przed wejściem “Man of Steel” na ekrany kin.

Miał dobra wizje ale Wb chciało swojej plus goyer pederasta i wyszło co wyszło
Oni sie nigdy nie naucza dlatego nigdy nie bedzie uniwersum DC
pozdrawiam 🙁

No… To sobie wymyślili “rozdziały”…

już za:
dni
4
6
3
godzin
0
0
minut
5
2
sekund
2
0
Kalendarium
Galeria
batman_sotd_1000742977_4k_oslv_3d_temp_dom_skew ennajytxcaaadqn ennajytwmaatqde 125899098 125540468 125364883_
Komiksowe Top 5