Forum
Już wkrótce
  • Kryzys na Nieskończonych Ziemiach, Tom 1 (WKKDC BiZ) - 06 lip 2022,
  • Dceased. Martwa planeta - 13 lip 2022,
  • Batman Knightfall: Upadek Mrocznego Rycerza. Tom 2 - 27 lip 2022,
  • Liga Sprawiedliwości. Wieczna zima - 27 lip 2022,

Stacja FOX zdecydowała się zamówić 5. sezon serialu “Gotham”, który będzie zarazem ostatnim. Najprawdopodobniej zadebiutuje w połowie zwyczajowego sezonu serialowego. Ostatni sezon skupi się na transformacji Bruce’a Wayne’a w Zamaskowanego Krzyżowca.

Według producentów – “piąty i ostatni sezon podsumuje tę wyjątkową historię wielkich super-złoczyńców i bohaterów DC Comics, która ujawniła zupełnie nowy rozdział, który nigdy nie został opowiedziany”.

Źródło: Deadline

PRZECZYTAJ TAKŻE:

14 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Z jednej strony ulga, lecz z drugiej… Ja chcę szósty sezon! xD No nic, niech David lepiej zacznie pakować, bo póki co nawet Selina jest od niego masywniejsza.

Podobne odczucia. Z jednej strony “czas najwyższy”, bo już teasowania Batmana w co drugim odcinku mam serdecznie dosyć, ale z drugiej chętnie widziałbym kontynuację, może po time-skipie, w której mamy już stricte Mrocznego Rycerza na małym ekranie.

Na Flarrow pisali o ewentualnym przeniesieniu “Gotham” na stację streamingową od DC, aleee… Skoro już mają wprowadzać Gacka, to chyba z tego nici. Warnerowie długo pluli się o Deathstroke’a w “Arrow”, bo miał kiedyś-tam pokazać się w ramach DCEU. No i pokazał – na 30 sekund… Shet, mają dziwną politykę co do ukazywania postaci z wielkiego ekranu na małym. Ogólnie mam nadzieję, że na 5 sezonie się nie skończy, jednak to tylko marzenia ściętej głowy. Będzie mi cholernie brakowało tego serialu, przynajmniej była jakaś cotygodniowa dawka Batmanella, a tak zostaną nam tylko filmy animowane z Damianem, które nie dość, że powstają w ślimaczym tempie, to coraz częściej pomija się w nich Mrocznego Rycerza.

Temat który poruszyłeś jest interesujący, David jest dobrym aktorem ale sylwetki batmana to on nie ma, ciekawe jak rozwiążą ten problem, moze zrobia tak ze przed finałowym odcinkiem bruce wyjedzie szkolic sie by byc batmanem, a w finałowym odcinku zrobiliby przeskok czassowy pokazując innego aktora jako bruce który wrócił do gotham by założyć maskę batmana.

Zawsze wyobrażałem sobie epilog “Gotham” jako sekwencję ukazującą cienie odmienionych postaci, na przykład spasionego już Oswalda z paraoselem, Kotkę przrmykającą gdzieś w tle, Gordona w rozwianym prochowcu, kopcącego fajurkę na dachu komisariatu, no i rzecz jasna – sylwetkę Nietoperza, przyglądającego się temu pierdolnikowi z najwyżej osadzonego gargulca w mieście. Wiem, to strasznie “biedackie”, ale jakoś nie mogę wyrzucić tej “wizji” z głowy. xD

Ostatni? Szkoda, to pewnie na koniec 5 sezonu, Bruce założy Maskę i to będzie koniec a liczyłem na Batmana na małym ekranie, a chyba się nie doczekamy, co jest smutne… 🙁

Może Gotham zastąpią czymś innym

Na Batmana nigdy nie było szansy. Niezależnie od liczby sezonów.

Niby cieszy bo oglądalność mocno spadala, ale no szkoda bo parę rzeczy bym zobaczył typu przemiana Denta, jego córkę czyli Duele Dent, Harley Quinn i Killer Croca

Duela nie jest córką Harvey’a, nosi po prostu podobne nazwisko.

W sumie, czemu nie. Mógłbym spróbować.

Mail wysłany. Mam nadzieję, że dotarł.

na 4K ULTRA HD, BLU-RAY I DVD

już za:

dni
3
6
2
godzin
0
7
minut
1
1
sekund
3
9

Sonda

Czy film "Batgirl" powinien zadebiutować w kinach?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293 gk-ow-screenshot-final-1652184185292