Forum
Już wkrótce
  • Kryzys na Nieskończonych Ziemiach, Tom 1 (WKKDC BiZ) - 06 lip 2022,
  • Dceased. Martwa planeta - 13 lip 2022,
  • Batman Knightfall: Upadek Mrocznego Rycerza. Tom 2 - 27 lip 2022,
  • Liga Sprawiedliwości. Wieczna zima - 27 lip 2022,

Wyrusz w szaloną podróż z Legionem Samobójców!

LEGION SAMOBÓJCÓW:
PIEKIELNA MISJA

Premiera na DVD już 23 maja!

Premiera DVD nowego animowanego filmu pełnometrażowego
DC Universe: „Legion Samobójców: Piekielna misja”!

Nowość DC Universe! Pora raz jeszcze spuścić ze smyczy Legion Samobójców! Tym razem celem przebiegłych złoczyńców będzie zdobycie mistycznego przedmiotu o tak wielkiej mocy, że chętnie zaryzykują życie, aby go ukraść. To gotowy przepis na chaos! Pakuj manatki i ruszaj w szaloną podróż z Legionem Samobójców. „Legion Samobójców: Piekielna misja” zadebiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 23 maja.

Reżyserem oraz producentem animacji „Legion Samobójców: Piekielna misja” jest Sam Liu („Młodzi Tytani: Zdradziecki pakt”), zaś scenarzystą i współproducentem Alan Burnett („Liga Sprawiedliwości kontra Młodzi Tytani”). Zespół producentów wykonawczych tworzą Sam Register i James Tucker („Batman kontra Dwie Twarze”, „Liga Sprawiedliwości: Mrok”).

„Legion Samobójców: Piekielna misja” to historia Amandy Waller i jej drużyny, w skład której wchodzą – Deadshot, Bronze Tiger, Killer Frost, Kapitan Boomerang, Harley Quinn i Copperhead. Ich zadaniem jest odzyskanie tajemniczego przedmiotu, potężnego na tyle, że żaden z bohaterów nie boi się narazić śmierci, by go zdobyć. Legion Samobójców nie jest jednak jedyną bandą złoczyńców, która ma taki plan. Trwa wyścig o najwyższą stawkę i jedyną opcją, by przeżyć jest jego wygranie.

W oryginalnej obsadzie pojawili się aktorzy znani nie tylko z produkcji DC, m.in.: Christian Slater („Mr. Robot”), który debiutuje w DC Universe, użyczając głosu postaci Deadshota, Billy Brown („Sposób na morderstwo”) jako Bronze Tiger. W obsadzie znaleźli się również Liam McIntyre („Spartakus: Wojna Potępionych”) jako Kapitan Boomerang, Kristin Bauer van Straten („Czysta krew”) jako Killer Frost, Gideon Emery („Teen Wolf: Nastoletni wilkołak”) jako Copperhead, Tara Strong („Batman: Zabójczy żart”) jako Harley Quinn, Vanessa Williams („Brzydula Betty”) jako Amanda Waller, C. Thomas Howell („Outcast: Opętanie”) jako Zoom, Dania Ramirez („Pokojówki z Beverly Hills”) jako Scandal Savage, James Urbaniak („The Venture Bros.”) jako Profesor Pyg, Julie Nathanson („Beverly Hills 90210”) jako Silver Banshee i Jewelee, oraz Jim Pirri („Injustice 2”) jako Vandal Savage i Vertigo.

„Legion Samobójców: Piekielna misja” to filmowa jazda bez trzymanki, gdzie nieustająca akcja miesza się z dużą dawką humoru – a to wszystko przy akompaniamencie niekończących się walk dwóch wrogich obozów – mówi Mary Ellen Thomas, wicedyrektor Warner Bros. – Oglądając animację możemy podziwiać efekt pracy świetnej ekipy doświadczonych filmowców, który w połączeniu z doskonałą obsadą stanowi idealną mieszankę ekscytacji i zabawy.

Animacja już zdążyła zebrać niezwykle pozytywne opinie fanów i recenzentów za oceanem, którzy szczególnie podkreślają rozrywkowy aspekt tej produkcji – Prawdopodobnie żadna animacja DC nie dostarczyła mi tak dużej porcji rozrywki, co „Legion Samobójców: Piekielna misja” – napisał Luke Y. Thomposn w recenzji dla Forbes.com.

MATERIAŁY DODATKOWE W WYDANIU DVD

  • Zapowiedź następnego animowanego filmu ze świata DC Universe: THE DEATH OF SUPERMAN

Źródło: informacja prasowa

PRZECZYTAJ TAKŻE:

na 4K ULTRA HD, BLU-RAY I DVD

już za:

dni
3
6
2
godzin
0
8
minut
1
0
sekund
2
0

Sonda

Czy film "Batgirl" powinien zadebiutować w kinach?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293 gk-ow-screenshot-final-1652184185292