Forum
Już wkrótce
  • Kryzys na Nieskończonych Ziemiach, Tom 1 (WKKDC BiZ) - 06 lip 2022,
  • Dceased. Martwa planeta - 13 lip 2022,
  • Batman Knightfall: Upadek Mrocznego Rycerza. Tom 2 - 27 lip 2022,
  • Liga Sprawiedliwości. Wieczna zima - 27 lip 2022,

Wraz z rozpoczęciem zdjęć do “Jokera” w reżyserii Todda Philipsa z Joaquinem Phoenixem w roli tytułowe, Warner Bros. wydało oświadczenie prasowe. Dowidzieliśmy się z niego m.in., że jednym z producentów będzie Bradleya Cooper, a kostiumy przygotuje zdobywca Oscara Mark Bridges.

BURBANK, Kalifornia – Rozpoczęły się zdjęcia do filmu Warner Bros. Pictures “Joker”, występują nominowany do Oscara Joaquin Phoenix w roli tytułowej, oraz zdobywca Oscara Robert De Niro, reżyserem, współscenarzystą i producentem jest nominowany do Oscara Todd Phillips.


“Joker” skupia się na kultowym nemezis i jest oryginalną, niezależną historią, której nie widziano wcześniej na dużym ekranie. Odkrywanie przez Phillipsa Arthura Flecka (Phoenix), człowieka, którego nie uwzględnia społeczeństwo, to nie tylko groteskowe studium postaci, ale także szersza przestroga.


W filmie występują także Zazie Beetz (“Deadpool 2”), Bill Camp (“Red Sparrow”, “Molly’s Game”), Frances Conroy (“American Horror Story”, “Castle Rock” Hulu), Brett Cullen (“42, “Narcos”), Glenn Fleshler (“Billions”, “Barry”), Douglas Hodge (“Red Sparrow”, “Penny Dreadful” ), Marc Maron (“Maron”, “GLOW”), Josh Pais (“Motherless Brooklyn”, “Going in Style”) i Shea Whigham (“First Man”, “Kong: Skull Island”).


Phillips (trylogia “The Hangover”) reżyseruje na podstawie scenariusza, który napisał wspólnie ze scenarzystą Scottem Silverem (“The Fighter”), opartym na postaciach z DC. Film jest produkowany przez Phillipsa i Bradleya Coopera w ramach Joint Effort i Emmę Tillinger Koskoff. Producentami wykonawczymi są Richard Baratta, Joseph Garner i Bruce Berman.


Za kulisami do Phillipsa dołączyli operator Lawrence Sher (“Godzilla: Król potworów”, “The Hangover”), scenograf Mark Friedberg (“Selma”, “The Amazing Spider-Man 2”), montażysta Jeff Groth (“War Dogs”, “The Hangover Part III”) oraz nagrodzony Oscarem kostiumograf Mark Bridges (“Phantom Thread”, “The Artist”).


Film Warner Bros. Pictures, we współpracy z Village Roadshow Pictures, we współpracy z BRON Creative, Joint Effort Production, “Joker” ma wejść na ekrany kin 4 października 2019 roku i będzie rozpowszechniany na całym świecie przez Warner Bros. Pictures.

Źródło: Batman-News.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Jest bardzo dobrze dzięki ostatniemu zdaniu
“we współpracy z Village Roadshow Pictures, we współpracy z BRON Creative, Joint Effort Production”

Można wywnioskować że jest to nie zależny projekt
A WB udostępnia tylko prawa do postaci wiec jest szansa że nie będą wkładać w to swoje ręce.

na 4K ULTRA HD, BLU-RAY I DVD

już za:

dni
3
6
1
godzin
1
9
minut
1
7
sekund
2
6

Sonda

Czy film "Batgirl" powinien zadebiutować w kinach?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293 gk-ow-screenshot-final-1652184185292