Zgodnie z zapowiedzią dziś pojawiło się coś specjalnego dla fanów czekających na film “Aquaman”. Warner Bros. udostępniło trwające ponad 5 minut video przybliżające najnowszą produkcję Jamesa Wana. Pod koniec materiału przez chwilę pojawia się również klasyczny kostium Aquamana.

Film przybliża historię początków Arthura Curry’ego i zabiera go w podróż jego życia – takiej, która nie tylko zmusza go do zmierzenia się z tym, kim naprawdę jest, ale również do odkrycia, czy jest godny być kim się urodził … królem.

Wersja z polskimi napisami:

Polska premiera “Aquamana” 19 grudnia.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Praktycznie cały film pokazany w jednym zwiastunie, są plusy i minusy. Minus, wiemy co będzie. Plus, to wiemy, że będzie to bardzo dobry film ze stajni DC.

Czy film będzie dobry bym nie wyrokował. CO mogę powiedzieć to że ktoś widział wszystkie Thory… obejrzał wnikliwie i napisał scenariusz. Podoba mi się ze stroje są odpowiednio… przerysowane. Oczywiście nie obejdzie się bez żartu na temat stroju bo to raczej już dziś obowiązek. Niestety. Cóż mam nadzieje że nie zmarnują Wilsona a Wan dołączy w alei zasłużone do Jankins jako ktoś komu dali szanse nie popsuć filmu.

No nie wygląda tak źle
co prawda faktycznie Strój w JL był dużo lepszy a nie jak pisanka 😛
Ale not bad w sumie nie trzeba już oglądać filmu tu są wszystkie najlepsze momenty bez durnych wstawek jak z wcześniejszych trailerów .
Ale niestety to WB a tak czuje ze w tych 5 minutach sa urywki gdzie oni właśnie nie włożyli paluchów 😛 aż tak :d

już za:
dni
4
5
3
godzin
1
3
minut
3
9
sekund
5
4
Kalendarium
Galeria
eoai5n6u8ai4oe_ eomz-k2vqaaibmg batman_sotd_1000742977_4k_oslv_3d_temp_dom_skew ennajytxcaaadqn ennajytwmaatqde 125899098
Komiksowe Top 5