Jak wcześniej informowano w ostatnim odcinku serialu “Gotham”, którego akcja ma przeskoczyć do przodu o 10 lat, pojawi się Batman. Showrunner John Stephens zdradził kilka informacji na temat kostiumu obrońcy Gotham City. Strój Nietoperza ma poniekąd przypominać ten z “The Dark Knight Rises”.

“Myślę, że jest bardziej matowy. Inspiracją było, gdybym musiał porównać go do jednego z kostiumów, powiedziałbym, że bliżej mu do wersji z “The Dark Knight Rises”. To trochę bardziej metaliczna, bitewna wersja, raczej niż coś podobnego do Suicide lub do kostiumu Afflecka”, powiedział Stephens.

“Ile pieniędzy możemy przeznaczyć na wydatki na ten kostium, ponieważ musi wyglądać dobrze. Ponieważ nie chcesz spędzić pięciu lat, i nagle zrobić ‘świetny odcinek, ale to był naprawdę paskudnie wyglądający kostium’. Jest duża presja, ale na szczęście nasz dział kostiumów jest niesamowity, więc wszystkie projekty, które wykonują, będą wspaniałe. I poszliśmy w kierunku krótkich uszu.”

Źródło: Bamsmackpow.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Nie oglądam Gotham, ale na to czekam.

Jak o 10 lat? Chodzi o końcowy odcinek, czy cały sezon? Bo jeśli o cały sezon to co 10 lat w gotham była ziemią niczyją?

Dobra sorry, chodzi o ostatni odcinek, źle przeczytałem

ciekaw jestem ile gąbek musieliby użyć, żeby z Mazouza zrobic mięśniaka w kostiumie nietoperza

Jak mam być szczery to jest chyba najgorsza postać tego nawet dobrego serialu i może bym jego przebolal w tym serialu gdyby nie to że to jest przyszly Batman

już za:
dni
4
5
7
godzin
0
7
minut
5
7
sekund
0
1
Kalendarium
Galeria
batman_sotd_1000742977_4k_oslv_3d_temp_dom_skew ennajytxcaaadqn ennajytwmaatqde 125899098 125540468 125364883_
Komiksowe Top 5