Forum
Już wkrótce
  • “Batman: Ziemia niczyja. Kataklizm. Wstrząsy wtórne. Tom 2” - 28 lut 2024,
  • “Uniwersum DC według Neila Gaimana” - 28 lut 2024,
  • “Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 1” - 28 lut 2024,
  • “Joker. Operacja specjalna. Tom 1” - 28 lut 2024,

Dzisiaj TVN o godzinie 20:00 pokaże “Batman kontra Superman: Świt sprawiedliwości” (“Batman v Superman: Dawn of Justice”). Będzie to pierwsza emisja filmu Zacka Snydera w ogólnodostępnej stacji TV w Polsce. Powtórka 12 listopada o godzinie 13:50.

W obawie przed poczynaniami nieposkromionego superbohatera o boskich rysach i zdolnościach najznamienitszy obywatel Gotham City, a zarazem zaciekły strażnik porządku, staje do walki z otaczanym czcią współczesnym wybawcą Metropolis, podczas gdy świat usiłuje ustalić, jakiego bohatera naprawdę potrzebuje. Wobec konfliktu, który rozgorzał między Batmanem i Supermanem, na horyzoncie szybko pojawia się nowy wróg, stawiając ludzkość w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, z jakim jeszcze nigdy nie musiała się mierzyć.

Natomiast osoby preferujące Batmana w wersji Nolana będą mogły obejrzeć 11 listopada o 22:30 film “Mroczny Rycerz powstaje”.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Film 2:31 min upchnięty w 3 godzinach ramówki. Spodziewam się, że będzie lekko przyspieszony bo co 30 min muszą dać 15 min reklam.
https://www.spidersweb.pl/2015/03/reklamy-przyspieszone-filmy.html

Niby nie mam za bardzo ochoty oglądać BvS, ale zwyczajowo – z samej ciekawości do jakości tłumaczenia i lektora pewnie obejrzę.

A u nas wysiadła antena i nie mamy od 2 tygodni TV, co jest, uwierzcie mi, błogosławieństwem. Polecam.

Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "The Batman"