W środę, 12 grudnia, do sprzedaży w USA trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN ANNUAL #3
  “THE OTHER SIDE OF THE PENNY!” Alfred Pennyworth był najbardziej zaufanym sojusznikiem Batmana i powiernikiem odkąd Mroczny Rycerz po raz pierwszy ruszył na ulice Gotham City. Teraz, bądź świadkiem walki Batmana o sprawiedliwość z perspektywy Alfreda i dowiedz się, jak straszna jest ta podróż, Batman przeżywa jedną z najgorszych nocy, jakie Gotham City kiedykolwiek widziało – noc, która popchnie Alfreda do granic wytrzymałości! Bestsellerowy scenarzysta Tom Taylor przedstawia epicką opowieść, która zapowiada się jako jedna z największych historii Alfreda!

 • BATMAN: DAMNED #2
  Kiedy Batman zagłębia się w szaleńczy, dekadencki światek Gotham City, musi spróbować wypędzić niektóre ze swoich demonów… a kto mu lepiej w tym pomoże niż Demon, Etrigan. A gdzie są demony tam również są Deadman, Spectre, Enchantress i mnóstwo innych nadprzyrodzonych przyjaciół i wrogów – to istny Grand Guignol!
 • HARLEY LOVES JOKER BY PAUL DINI
 • BATMAN: THE GOLDEN AGE OMNIBUS VOL. 6
 • JUSTICE LEAGUE DARK #6
 • SUICIDE SQUAD #49
 • THE BATMAN WHO LAUGHS #1
  “Batman, który się śmieje, to Batman, który zawsze wygrywa.”
  Po wydarzeniach z DARK NIGHTS: METAL, Bruce Wayne musi stanąć twarzą w twarz z koszmarami zrodzonymi z Dark Multiverse. Ale choć zło pochłaniało zło przy rozpadzie Challengers Mountain, Mroczny Rycerz nadal ma wątpliwości. Odkrywa, że Batman, który się śmieje, nie tylko przeżył walkę z Jokerem na końcu METAL, ale teraz realizuje złowieszczy plan w Multiverse – coś zarówno przerażającego, jak i dziwnie znajomego. Ale kiedy Bruce Wayne uświadomi sobie, że jedynym sposobem na powstrzymanie tego szaleńca jest zabicie go, musi rozważyć naruszenie zasady, której Batman nie złamie … ta sama zasada, która stworzyła tego nienasyconego złoczyńcę – Batmana, który się śmieje!
 • DETECTIVE COMICS #994
  Najdziwniejszy sprawa Batmana rozpoczyna się, gdy nowy zespół, scenarzysta Peter J. Tomasi i rysownik Doug Mahnke przejmą DETECTIVE COMICS!
  Komisarz Gordon wzywa Mrocznego Rycerza, gdy w akwarium w Gotham City popełnione zostaje morderstwo, które wygląda dokładnie tak samo jak scena zbrodni Thomasa i Marthy Wayne’ów, wraz z afiszem i perłami. Jak to dziwaczne zabójstwo wiąże się z mrocznym potworem, który atakuje dr Leslie Thompkins? Ta kreatura wypowiada wojnę Batmanowi i w tym celu używa gazu Jokera!
 • TITANS #31

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
2
5
8
godzin
2
2
minut
1
6
sekund
3
8
Kalendarium
Galeria
lh-1-halloween-1st-murder lh-1-calendar-reflections lh-1-bat-cat-close bw_2x17_15 bw_2x17_14 bw_2x17_13
Komiksowe Top 5