Wkrótce zadebiutuje nowa komiksowa seria “Batman/Superman” od scenarzysty Joshuy Williamsona i rysownika Davida Marqueza. Pierwszy numer trafi do sprzedaży w USA 14 sierpnia.

“Batman/Superman” przedstawi tytułowych bohaterów, podczas polowania na sześciu zainfekowanych herosów w DCU – osób, które zostały zarażeni przez Batman Who Laughs śmiertelnym patogenem, który gwałtownie przekształca ich w najgorsze wersje ich samych. Mroczny Rycerz i Człowiek Stali muszą udać się w głąb Gotham City, aby dowiedzieć się, którzy z ich towarzyszy zostali przemienieni w przerażających jeźdźców ich najniebezpieczniejszego i najbardziej obłąkanego wroga.

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Połączenie sił nie jest czymś nowym. Dawniej DC współpracowało z Marvelem. Być może kiedyś znowu dojdzie do takowej współpracy.

Ale nie o tym mowa :mrgreen:

Ja wiem dokładnie, że chodzi o współpracę pomiędzy Batmanem a Supermanem. Ale ja bym poszedł o krok dalej i sugerowałbym aby doszło do współpracy pomiędzy DC a Marvelem. Tak jak to miało miejsce w brązowej epoce komiksu. Z Marvela Spiderman a z DC Batman. To by było coś.

Czlowieku co ty chcesz łączyć? Obecnie dc tonie totalbie, a marvel dawno ich zostawil w tyle… zreszta kto by byl głównym bohaterem? Kto wygra kto przegra? Kto napisze scenariusz dc czy marvel? A kto rezyserem?

już za:
dni
4
0
3
godzin
0
1
minut
1
2
sekund
4
4
Kalendarium
Galeria
bw2x03_11 bw2x03_10 bw2x03_09 bw2x03_08 bw2x03_07 bw2x03_06
Komiksowe Top 5