Burt Ward wystąpi w crossoverze „Crisis on Infinite Earths”, a w „Batwoman” zobaczymy Tommy’ego Elliota

|

autor:

|

kategorie: ,

Podczas panelu poświęconemu serialowi „Batwoman” ujawniono kilka interesujących informacji. Showrunnera Caroline Dries zdradziła, że w odcinku, który będzie częścią crossoveru „Crisis on Infinite Earths” wystąpi Burt Ward, znany z roli Robina w serialu „Batman” z lat 60-tych.

„Obecnie pracujemy nad crossoverem. Mamy tonę, tonę, tonę postaci wchodzących w pięcioczęściowe wydarzenie… Burt Ward wystąpi w [Crisis on Infinite Earths]”.

Nie zdradzono, w kogo wcieli się Ward. Z wcześniejszych wiadomości, wiemy, że Brandon Routh, który w Arrowverse wciela się w Raya Palmera, w „Crisis on Infinite Earths” ponownie przywdzieje kostium Supermana, wcześniej aktor zagrał Człowieka ze Stali w „Superman Returns”.

Dowiedzieliśmy się również, że w serialu, którego bohaterką będzie Kate Kane, pojawi się znany przeciwnik Batmana, Tommy Elliot aka Hush.

„Próbujemy znaleźć inną perspektywę dla tych bohaterów … więc wprowadzamy postać Tommy’ego Elliota, który staje się czarnym charakterem znanym Hush”, zdradziła Caroline Dries na Comic-Con International w San Diego podczas panelu Batwoman. Ujawniła również, że serial będzie badał pochodzenie złoczyńcy, zanim ten zostanie Hushem.

Premiera „Batwoman” 6 października.

Źródła: CBR (1, 2)



dni
8
2
1
godzin
1
5
minut
5
8
sekund
0
3

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Joker: Na Swoim" (WKDCBiZ) – 16 lipca 2025
  • "Liga Sprawiedliwości kontra Godzilla kontra Kong" – 16 lipca 2025
  • "Joker. Operacja specjalna. Tom 3" – 16 lipca 2025
  • "Batman: Dziesięć Nocy Bestii" (WKDCBiZ) – 30 lipca 2025
  • "Batman/Superman World’s Finest: Sprawa Metamorpho. Tom 3" – 30 lipca 2025

Kalendarium

  • 56 lat(a) temu urodził się Rino Romano, aktor użyczający głosu Batmanowi w serialu animowanym The Batman

Sonda

Najlepszy Bat-tytuł z kolekcji „Bohaterowie i Złoczyńcy” (#1-100)

Zobacz wyniki