Na stronach serwisu Newsarama można się już zapoznać z zapowiedziami Bat-tytułów na październik 2019.

THE BATMAN’S GRAVE #1
Scenariusz WARREN ELLIS
Rysunki BRYAN HITCH and KEVIN NOWLAN
Okładka BRYAN HITCH
card stock variant cover JEEHYUNG LEE
blank variant cover
Największy Detektyw na Świecie musi spróbować wejść w umysł ofiary morderstwa, aby rozwiązać sprawę – bez wypełniania pustego grobu obok jego rodziców. Czy Batman może wyobrazić sobie życie trupa z na wpół zjedzoną twarzą bez śmierci?
Warren Ellis i Bryan Hitch, jeden z najbardziej legendarnych duetów twórczych w historii współczesnych komiksów, łączy siły maxi-seri na temat życia, śmierci i pytań, których najbardziej boją się zadać.
W sprzedaży od 9 października $3.99 US | 1 of 12 | 32 PAGES CARD STOCK VARIANT COVER $4.99 US FC | RATED T+

THE JOKER: YEAR OF THE VILLAIN #1
Scenariusz JOHN CARPENTER and ANTHONY BURCH
Rysunki i okładka PHILIP TAN and MARC DEERING
W Roku Złoczyńcy, co robi Clown Prince of Crime, gdy świat zaczął akceptować złe traktowanie jako jedyny sposób na życie? Wszyscy źli! Joker ma misję odzyskania swojego mojo i udowodnienia światu, że nie ma większego złoczyńcy niż ten, który sprawia, że się śmiejesz.
Ten wyjątkowy oneshot został napisany wspólnie przez legendarnego autora filmów Johna Carpentera (The Thing, Halloween) i Anthony’ego Burcha (gry wideo Borderlands), tworząc komiks z Jokerem, który jest pokręcony w sposób, jakiego nigdy sobie nie wyobrażałeś!

ONE-SHOT | W sprzedaży od 9 października $4.99 US | 40 PAGES FC | RATED T+

JOKER/HARLEY: CRIMINAL SANITY #1
Scenariusz KAMI GARCIA
Rysunki MICO SUAYAN and MIKE MAYHEW
Okładka FRANCESCO MATTINA
variant cover MIKE MAYHEW
variant cover MICO SUAYAN
W Gotham City, gdzie na porządku dziennym są ohydne akty przemocy, GCPD polega na Harley Quinn, młodej psychiatrze sądowej i profilerce, która konsultuje ich najcięższe przypadki. Ale Harley szczególnie prześladuje jedna sprawa – kiedy znalazła się w centrum przerażającego miejsca zbrodni w noc, kiedy odkryła ciało współlokatora, pozostawione z podpisem osławionego seryjnego mordercy – Jokera.
Gdy w całym mieście pojawia się seria makabrycznych morderstw, przeszłość i teraźniejszość zderzają się, gdy obsesja Harley na punkcie znalezienia zdeprawowanego odpowiedzialnego psychopaty prowadzi ją na niebezpieczną ścieżką. Musi zdecydować, jak daleko chce się udać i jakie granice jest skłonna przekroczyć, aby rozwiązać te przypadki raz na zawsze.

PRESTIGE FORMAT | W sprzedaży od 9 października $5.99 US | 1 of 9 | 40 PAGES FC | APPROX. 8.5” x 10.875” MATURE READERS

THE JOKER: KILLER SMILE #1
Scenariusz JEFF LEMIRE
Rysunki i okładka ANDREA SORRENTINO
variant cover KAARE ANDREWS
Wszyscy wiedzą, że Joker nie ma najbardziej obiecującej historii z psychoterapeutami. W rzeczywistości nikt nie był w stanie go zdiagnozować. Ale to nie ma znaczenia dla pewnego siebie, światowej sławy doktora Ben Arnella; on będzie tym, który rozwikła ten niepoznawalny umysł. Nie ma mowy, by Joker mógł przejść przez terapeutyczne ściany, które Ben zbudował wokół siebie. Prawda? Nie ma mowy, żeby Joker wchodził do jego domu w nocy… prawda? Nie ma mowy, żeby Joker stanął nad łóżkiem swojego syna i umieścił tę książkę w jego rękach, tę z …
Nominowany do Eisnera zespół kreatywny Jeff Lemire i Andrea Sorrentino (GREEN ARROW, Gideon Falls) zjednoczył się w psychologicznej opowieści grozy, w której nic nie jest takie, jak się wydaje, nie można ufać swoim oczom, a pan Smiles czeka za drzwiami piwnicy.
Czekaj, kto jest panem Smilesem?

PRESTIGE FORMAT | W sprzedaży od 30 października $5.99 US | 1 of 3 | 32 PAGES FC | APPROX. 8.5” x 10.875” MATURE READERS

TALES FROM THE DARK MULTIVERSE: BATMAN: KNIGHTFALL #1
Scenariusz SCOTT SNYDER and KYLE HIGGINS
Rysunki JAVIER FERNANDEZ
Okładka LEE WEEKS
Nie przegap przekręconej opowieści ze stron zmieniającego zasady gry wydarzenia „Batman: Knightfall”! Trzydzieści lat po tym, jak Bruce Wayne został złamany i nie odzyskał roli Nietoperza, Jean-Paul Valley, obecnie znany jako Saint Batman, zamienił Gotham w miasto swoich marzeń. W jego nowym porządku zabijanie stało się powszechne, a przestępcy żyją w ciągłym strachu – wszystko w imię sprawiedliwości. Ale kiedy wszystko wydaje się stracone, pojawia się nowa nadzieja dla Gotham City… syn Bane’a!
ONE-SHOT PRESTIGE FORMAT W sprzedaży od 16 października $5.99 US | 48 PAGES FC | RATED T+

BATGIRL #40
Scenariusz CECIL CASTELLUCCI
Rysunki i okładka CARMINE DI GIANDOMENICO
variant cover JAVIER FERNANDEZ
Oracle robi swój ruch, aby skonfrontować się z twórczynią, która ją porzuciła… Batgirl! Ale najpierw musi zwrócić na siebie uwagę naszej bohaterk, i za cel bierze Burnside. Z pomocą nowych sług, Terrible Trio, plany Oracle dotyczące zemsty mogą oznaczać koniec tej modnej dzielnicy Gotham!

W sprzedaży od 23 października $3.99 US | 32 PAGES FC | RATED T

BATMAN #80
Scenariusz TOM KING
Rysunki i okładka JOHN ROMITA JR. and KLAUS JANSON
card stock variant cover FRANCESCO MATTINA
Złoczyńcy myśleli, że wraz z rządący mBane’em zrobili to co trzeba, ale wraz z powortem Batmana do Gotham przypomni im jak smakuje sprawiedliwość… i jak to boli, gdy uderza cię w twarz. Z Catwoman u swojego boku, Caped Crusader chce zniszczyć armię Bane’a i odzyskać swoje miasto. Ale co się stanie, gdy starzy sojusznicy, tacy jak Gotham Girl, staną mu na drodze? Legendarny zespół artystyczny John Romita Jr. i Klausa Jansona dołączają do BATMANa w dwóch pełnych akcji wydarzeniach, które wstrząsną Gotham City do jego fundamentów.

W sprzedaży od 2 października $3.99 US | 32 PAGES CARD STOCK VARIANT COVER $4.99 US FC | RATED T

BATMAN #81
Scenariusz TOM KING
Rysunki i okładka JOHN ROMITA JR. and KLAUS JANSON
card stock variant cover FRANCESCO MATTINA
Nadszedł czas na wielkie starcie. Batman wyzywa Bane’a. Ale czy Dark Knight Detective jest gotowy przyjąć przeciwnika, który go złamał gorzej niż ktokolwiek inny? A co jeszcze stoi na drodze Batmana, aby postawić przeszkodę między nim a jego wrogiem? Lekko stąpaj, Batmanie, ponieważ życie twojego syna i zaufanych przyjaciół nie tylko wisi na krawędzi, ale cały twój dom może się zawalić!
W sprzedaży od 16 października $3.99 US | 32 PAGES CARD STOCK VARIANT COVER $4.99 US FC | RATED T

BATMAN ANNUAL #4
Scenariusz TOM KING
Rysunki LEE WEEKS and JORGE FORNES
Okładka LEE WEEKS
W tym nowym dorocznym annualu, dwie wyjątkowe historie autorstwa mistrza BATMANa, Toma Kinga! Po pierwsze, King ponownie łączy siły razem z Lee Weeksem, swoim współpracownikiem z nominowanego do Eisnera BATMAN / ELMER FUDD #1, aby wysłać Caped Crusader w kosmos w poszukiwaniu rzadkiego elementu, którego potrzebuje, aby uratować życie na Ziemi. Ale jaką straszną rękawicę tyranów i potworów będzie musiał przejść, aby osiągnąć swój cel? Potem wraca na Ziemię i brudne ulice Gotham City gdy King i uznany debiutant Jorge Fornés, zleca Dark Knight Detective niebezpieczną sprawę, którą tylko on może rozwiązać.
W sprzedaży od 30 października $4.99 US | 48 PAGES FC | RATED T

BATMAN: CURSE OF THE WHITE KNIGHT #4
Scenariusz SEAN MURPHY
Rysunki i okładka SEAN MURPHY
variant cover SEAN MURPHY
Po szokującej tragedii w Bat-Family i Montoya przejmują stery, Babs przeciwstawia się GTO i na własną rękę rusza na polowanie na Azraela. Gdy jej nowe metody okażą się zbyt skuteczne, Batman interweniuje – zostawiając Harley na własnych urządzeniach w następstwie jej własnego zagrożenia.

W sprzedaży od 23 października $4.99 US | 4 OF 8 | 32 PAGES FC | RATED T+

BATMAN AND THE OUTSIDERS #6
Scenariusz BRYAN HILL
Rysunki DEXTER SOY
Okładka TYLER KIRKHAM
variant cover STEPHEN SEGOVIA
Podczas gdy misja kończy się sukcesem, Outsiders nie czują się zwycięzcami. Podejmowane są działania w celu przeprogramowania Sofii i zrozumienia zakresu jej zdolności, podczas gdy moc i wpływy Ra al al Ghul rośnie na tyle, że może on ustanowić nową ligę w Khadym, nieskalaną rozpraszaniem uwagi i pokusami ziemskiego padołu.
W sprzedaży od 9 października $3.99 US | 32 PAGES FC | RATED T+

BATMAN AND THE OUTSIDERS ANNUAL #1
Scenariusz BRYAN HILL
Rysunki MAX RAYNOR
Okładka DEXTER SOY

W sprzedaży od 30 października $4.99 US | 48 PAGES FC | RATED T+

BATMAN BEYOND #37
Scenariusz DAN JURGENS
Rysunki SEAN CHEN
Okładka LEE WEEKS
variant cover FRANCIS MANAPUL

W sprzedaży od 23 października $3.99 US | 32 PAGES FC | RATED T

BATMAN: CREATURE OF THE NIGHT #4
Scenariusz KURT BUSIEK
Rysunki i okładka JOHN PAUL LEON
Bruce Wainwright nie jest człowiekiem, za którego się uważał. Nigdy nie był. Ale kiedy rozpętałeś horror na świecie … co możesz z tym zrobić? Czy w końcu Bruce jest człowiekiem? Czy może stał się kimś więcej niż mężczyzną? To niezapomniany finał jednej z najlepiej ocenianych miniseri roku, który z pewnością przejdzie do klasyki Batmana!
PRESTIGE FORMAT RESOLICIT | W sprzedaży od 30 października $6.99 US | 4 of 4 | 56 PAGES FC | RATED T+

BATMAN/SUPERMAN #3
Scenariusz JOSHUA WILLIAMSON
Rysunki i okładka DAVID MARQUEZ
variant cover PAOLO PANTALENA
“Who are the Secret Six?” część 3! Czy Superman jest najnowszym członkiem Batman Who Laughs ’Secret Six? Z pewnością tak to wygląda, a Batman może być bezsilny, by powstrzymać Człowieka ze Stali i jego obłąkanego doppelgängera. Najbardziej niebezpieczny Bruce Wayne w Dark Multiverse jest na wolności w naszym świecie i ma przy sobie najlepszego superbohatera na świecie. Do kogo się zwracasz, gdy nikomu nie można zaufać?

W sprzedaży od 23 października $3.99 US | 32 PAGES FC | RATED T

BATMAN/TEENAGE MUTANT NINJA TURTLES #6
Scenariusz JAMES TYNION IV
Rysunki i okładka FREDDIE E. WILLIAMS II and KEVIN EASTMAN
variant cover KEVIN EASTMAN
Krang skierował swój Ultra-technodrom w niebo nad nową Ziemią, którą chciał podbić i odbudować na swój własny obraz. Myślał, że bohaterowie światów, które podbił, są na deskach, ale teraz stoi przed dwoma zestawami Wojowniczych Żółwi Ninja, dwoma Batmanami i całym wachlarzem złych bohaterów, którzy raz na zawsze chcą uratować swoje światy. Jeśli Krang nie może posiadać Multiwersu, zniszczy go!
W sprzedaży od 2 października $3.99 US | 6 of 6 | 32 PAGES FC | RATED T

BATMAN VS. RA’S AL GHUL #3
Scenariusz NEAL ADAMS
Rysunki i okładka NEAL ADAMS
Batman i Robin wychodzą na ulice Gotham City, ale kto jest pod maską i peleryną Mrocznego Rycerza? Tymczasem wsadzony w ukryty wymiar prawdziwy Batman walczy o swoją wolność… a może i o życie!
W sprzedaży od 16 października $3.99 US | 3 of 6 | 32 PAGES FC | RATED T+

CATWOMAN #16
Scenariusz JOELLE JONES
Rysunki i okładka JOELLE JONES
variant cover VIKTOR KALVACHEV

W sprzedaży od 9 października $3.99 US | 32 PAGES FC | RATED T+

DCEASED #5
Scenariusz TOM TAYLOR
Rysunki TREVOR HAIRSINE and STEFANO GAUDIANO
Okładka JOSHUA MIDDLETON
card stock variant cover FRANCESCO MATTINA
card stock horror movie homage variant cover YASMINE PUTRI
Świat umiera z rąk zarażonych, a stawką jest przetrwanie ludzkości. W obliczu zagłady Superman i bohaterowie podejmą decyzję, która zasadniczo zmieni teraźniejszość Ziemi… i przyszłość!
W sprzedaży od 2 października $3.99 US | 5 of 6 | 32 PAGES CARD STOCK VARIANT COVERS EACH $4.99 US FC | RATED T+

DCEASED #6
Scenariusz TOM TAYLOR
Rysunki TREVOR HAIRSINE, NEIL EDWARDS and STEFANO GAUDIANO
Okładka MARK BROOKS
card stock variant cover FRANCESCO MATTINA
card stock horror movie homage variant cover YASMINE PUTRI
Ludzkość jest na skraju zagłady, a tylko kilku pozostałych członków Ligi Sprawiedliwości stoi pomiędzy życiem a unicestwieniem. Skoro resztki ludzkości podejmują ostatnią ryzykowną walkę o przetrwanie, czy będzie jeszcze planeta, która będzie można nazwać domem, gdy wszystko zostanie powiedziane i zrobione? Wstrząsająca zmysł konkluzja tegorocznego hitu!
W sprzedaży od 30 października $4.99 US | 6 of 6 | 40 PAGES CARD STOCK VARIANT COVERS EACH $5.99 US FC | RATED T+

DETECTIVE COMICS #1013
Scenariusz PETER J. TOMASI
Rysunki DOUG MAHNKE and JAIME MENDOZA
Okładka DOUG MAHNKE
variant cover TYLER KIRKHAM
Mr Freeze jest tak blisko ożywienia Nory, ale Batman nie może na to pozwolić. Mr. Freeze nigdy nie był bardziej nikczemny ani bardziej zabójczy. Nie ma nic bardziej niebezpiecznego niż zdesperowany mężczyzna z zimną bronią, a Gotham City dowie się tego z pierwszej ręki!
W sprzedaży od 9 października $3.99 US | 32 PAGES FC | RATED T

DETECTIVE COMICS #1014
Scenariusz PETER J. TOMASI
Rysunki DOUG MAHNKE and JAIME MENDOZA
Okładka DOUG MAHNKE
card stock variant cover PAUL POPE
Nora Fries od dawna jest oczkiem w głowie Mr. Freeze’a. Przez lata trudził się i cierpiał, próbując wyleczyć ją z dolegliwości i przywrócić życie, które mieli razem. W końcu to zrobił, ale czy Nora Fries będzie tą samą osobą, którą była, kiedy była zamrożona? Czy jest coś, co nie może być naprawione?
W sprzedaży od 23 października $3.99 US | 32 PAGES CARD STOCK VARIANT COVER $4.99 US FC | RATED T

EVENT LEVIATHAN #5
Scenariusz BRIAN MICHAEL BENDIS
Rysunki i okładka ALEX MALEEV
variant cover DAVID MACK
Od nagradzanego Eisnerem zespołu scenarzysty Briana Michaela Bendisa i rysownika Alexa Maleeva, jest to odkrycie największej tajemnicy lata. Kim jest Lewiatan? I jaki jest ich prawdziwy cel? Dowiesz się tutaj! Dodatkowo Lois Lane miała cały zespół, który cały czas pracował nad tą historią, i – och! – ktoś coś znalazł!
W sprzedaży od 9 października $3.99 US | 5 of 6 | 32 PAGES FC | RATED T+

GOTHAM CITY MONSTERS #2
Scenariusz STEVE ORLANDO
Rysunki AMANCAY NAHUELPAN
Okładka PHILIP TAN
Atak Melmotha na Gotham City ma natychmiastowe konsekwencje dla mieszkańców Monster Town, a straty poniesione przez Frankensteina i inne potwory nagle stały się bardzo, bardzo osobiste. To Frankie musi przekonać swoje kohorty, że muszą się zebrać przeciwko temu powszechnemu zagrożeniu, aby wszyscy w Gotham – nie, w Multiverse! – nie ulegli potędze jego starego mistrza. Ale zanim to zrobią, muszą najpierw odpowiedzieć na pytanie: kim jest Red Phantom?

W sprzedaży od 9 października $3.99 US | 2 of 6 | 32 PAGES FC | RATED T+

HARLEEN #2
Scenariusz STJEPAN ŠEJIC
Rysunki i okładka STJEPAN ŠEJIC
variant cover STJEPAN ŠEJIC
Pomimo najsilniejszych zastrzeżeń ze strony wszystkich możliwych władz – w tym prokuratora okręgowego Harveya Denta – dr Harleen Quinzel uzyskała dostęp do każdego więźnia w Arkham Asylum, gdzie rozpaczliwie dąży do uzyskania rewolucyjnego i wysoce kontrowersyjnego lekarstwa na szaleństwo Gotham. Ale jej praca z super-przestępcami w mieście szybko mąci wody dobra i zła, a w najgłębszych, najciemniejszych wyściełanych pokojach Arkham nawet słowa szalonego klauna zaczynają mieć sens!

PRESTIGE FORMAT W sprzedaży od 23 października $7.99 US | 2 of 3 | 64 PAGES FC | APPROX. 8.5” x 10.875” MATURE READERS

HARLEY QUINN #66
Scenariusz SAM HUMPHRIES
Rysunki SAMI BASRI
Okładka GUILLEM MARCH
variant cover MAURICET

W sprzedaży od 2 października $3.99 US | 32 PAGES FC | RATED T+

HARLEY QUINN AND POISON IVY #2
Scenariusz JODY HOUSER
Rysunki ADRIANA MELO
Okładka MIKEL JANIN
Harley Quinn card stock variant cover WARREN LOUW
Poison Ivy card stock variant cover WARREN LOUW

W sprzedaży od 9 października $3.99 US | 2 of 6 | 32 PAGES CARD STOCK VARIANT COVERS $4.99 US FC | RATED T+

NIGHTWING #65
Scenariusz DAN JURGENS
Rysunki RONAN CLIQUET
Okładka BRUNO REDONDO
variant cover POP MHAN
Podczas gdy Nightwingi starają się opanować sytuację w Blüdhaven, Ric mierzy się z Talonem! Ale bitwa to nie tylko bitwa, ponieważ psychika Rica została doprowadzona do granic możliwości, gdy dowiaduje się o swojej historii rodziny po raz pierwszy od wymazania pamięci. Czy Ric Grayson w końcu stanie się Szarym Synem Gotham, którym miał być, czy też wybierze życie, które próbował ustanowić dla siebie w Blüdhaven?

W sprzedaży od 16 października $3.99 US | 32 PAGES FC | RATED T

NIGHTWING ANNUAL #2
Scenariusz DAN JURGENS
Rysunki TRAVIS MOORE
Okładka DAN JURGENS and NORM RAPMUND

W sprzedaży od 30 października $4.99 US | 48 PAGES FC | RATED T

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
4
5
godzin
0
1
minut
1
2
sekund
0
4
Sonda

Twoja reakcja na kostium Batgirl?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
0stdqse7p8c81 271853830 269829623 batwoman-pam-isley-renee-montoya batwoman-bridget-regan-poison-ivy-full batwoman-bridget-regan-pam-isley