Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

“Joker” cały czas się zainteresowaniem ze strony widzów. Podczas minionego weekendu na film Todda Phillipsa wybrało się 29 588 osób, co wystarczyło do zajęcia 5. miejsca.

Łącznie “Jokera” w Polsce obejrzało już 1 878 812 osób (stan na 24 listopada). Taki wynik oznacza, że “Joker” już podczas trwającego tygodnia zapewnił sobie tytuł najchętniej oglądanego filmu z komiksowymi bohaterami po 1989 roku. Do tej pory rekordzistą w tej kategorii byli “Avengers: Koniec gry” (1,880 mln)

Najchętniej oglądanym filmem w miniony weekend był “Kraina lodu II ” (619 182 widzów), drugie miejsce zajął “Proceder” (120 822 widzów), a na ostatnim stopniu podium znalazła się produkcja “1800 gramów” (100 183 widzów).

Źródło: sfp.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

10 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

I ten film pokazuję, że DC jest lepsze niż Marvel 🙂 Bez super hero, bez fajerwerków z cgi, a jaki kozaczek wyszedł, DC idź tą drogą!!!!!!!

@red_hood
Cieszę się że tak się Tobie podobał Joker 🙂 Na pewno najlepszy film DC. Zapominasz jednak że Logan (mimo że Foxa) jest częścią Marvela, bez specjlanych fajerwerków z cgi, z minimalnym dodatkiem super hero, a bije Jokera na głowę pod prawie każdym względem 😉

Loganie, racja świetny film, ale ta śmierć na końcu takiej postaci zrobiło swoje tez… koniec pięknej historii, jednak joker jak dla mnie był tylko ciut lepszy, o włos ale jednak. I jak dobrze napisałeś własność foxa w części nie całościowo marvela i to ta różnica 🙂 ale oba filmy polecam!

Pod jakim względem? Przecież to są dwa zupełnie inne filmy. Logan to przede wszystkim film Sci-Fi. Joker to dramat społeczny wzorowany na klasykach Martina Scorsese jak Taksówkarz czy Król komedii.

Logan film sci-fi ale jednak bardzo przyziemny, i może to pokazanie jakoś nie dalekiej przyszłości? To tylko moje zdanie 🙂 Zresztą bardzo lubiłem postać rosomaka, granego przez Hugh Jackmana, i film był smutny na koniec, bo to była ostatnia walka Wolverine’a, taka trochę jak nasza, walka z samym sobą, którą każdy może przegrać 🙂 A Joker? Postać fikcyjna mimo wszystko, ale ludzie mają dosyć wyzysku, niesprawiedliwości, biedy więc ten film idealnie pasuję jako takie odzwierciedlenie ludzkich uczuć jakie chyba ma każdy z nas. Film też daje do myślenia. Mimo że bez cgi i sci-fi. Dla mnie oba filmy są świetne, jeden pokazuje dalszą przyszłość?(Logan) a Joker pokazuje to co się teraz dzieje 🙂 I to w tych filmach jest super!

Jednak bardziej przemawiają do mnie takie filmy jak Joker. Ten film ma w sobie o wiele więcej realizmu niż Logan. Tak świetnego filmu nie powstydziłby się żaden wybitny filmowiec. Kolejną fajną rzeczą w tym filmie jest widoczny ukłon w kierunku twórczości mistrza Scorsese i jego arcydzieł, wśród których można postawić w tym samym rzędzie Jokera.

Disney MCU Avengers Endgame, Cap Marvel, SM Homecoming, FFH, IM3 …
najlepiej pokazują jak nisko upadło kino rozrywkowe w szambie dziecinady, poprawności politycznej
do tego inni jak DC / WB próbuje to naśladować Shazam, Birds of Prey …
czy twórcy Terminatorów po T2

Dobrze że powstali Joker, Irlandczyk

To tylko pokazuje że jeżeli Wb/Dc nie wtrącają się i nie angażują w film
To wychodzi całkiem dobre kino
Przypominam Wszystkim ZE WB/DC olało ten solowy projekt i i miało gdzieś co się z nim stanie

Rzekome plotki o kontynuacji zostały już rozwiane
Choc pewnie Tępe WB chciało by oj chciało z goyerem włacznie

Warner Bros. serwuje dzisiaj ten sam chłam co Disney ze Star Wars bo w końcu trzeba wycisnąć jakoś kasę z naiwnych fanów. Jedni i drudzy zachłysnęli się faktem że takie filmy mogą dzisiaj spokojnie dobić miliarda i przekładają ilość nad jakość. Nie ma sensu łudzić się że ten stan rzeczy się zmieni a przynajmniej w najbliższym czasie.

To są najlepsze filmy jakie kiedykolwiek powstały.

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):