Po artykule THR, który sugerował, że formalnością jest tylko realizacja kontynuacji “Jokera”, swoimi doniesieniami podzieliło się Deadline. I według ich źródeł wcale nie jest tak blisko realizacji sequela.

Również zaprzeczają doniesieniom jakoby Todd Phillips spotkał się 7 października z Toby’m Emmerichem i przedstawił mu pomysłu na inne filmowe historie originów postaci DC Comics. Podobno Phillips nawet nie rozważał nadzorowania innych filmów o DC.

Nikt jednak nie twierdzi, że kontynuacja “Jokera” nie powstanie, ale nic w tej kwestii jeszcze nie zrobiono a Phillips i współautor scenariusza Scott Silver nie podjęli jeszcze żadnych prac przy ewentualnym scenariuszu.

Chociaż ostatnie doniesienia pochodzą ze sprawdzonych serwisów, to na chwilę obecną nic zostało oficjalnie potwierdzone.

Źródło: Deadline

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Mimo wszystko trzymam kciuki, że kontynuacji NIE zrobią. Film Joker jest moim i nie tylko moim, zdaniem filmem rewelacyjnym. Sequel może tylko zaszkodzić światu, który Philips i Phoenix zbudowali w tym filmie. W szczególności kiedy główną motywacją zrobienia kolejnej części jest to ile wcześniejszy film zarobił i pójście za obecnym trendem (wszystko musi być częścią wielkiego filmowego universum). Niech to co dalej wydarzyło się w życiu Arthura Flecka (i być może Bruce’a Wayne’a) w tym świecie pozostawią wyobraźni widzów. Tak byłoby najlepiej.

Ciekawe jak wyjdzie nowy Batman, który powinien iść w styl Jokera
Może Scarecrow, Prometheus, Deathstroke, Vigilante było ich kilku, Jack / Wild Dog, Jason / Red Hood, Azrael też było ich kilku, Bane …
utrzymać poziom i iść w stronę mocnego kina
a nie dziecinnych lewackich poprawnych politycznie, feministycznych badziewi jak
Terminator Feministyczne przeznaczenie :), A: Endgame, CM, Thor 2, 3, SM Homecoming, FFH, IM3, Shazam, Birds of Prey …

Człowieku , Batman powinien iść w swoją stronę , 😕 a nie być podróbką jokera

Chłopie pod iloma newsami zrobisz jeszcze “kopiuj->wklej”? Masz coś do powiedzenia oprócz ciągłego wymieniania tej samej listy filmów i biadolenia jakie to one są feministyczne i poprawne politycznie? Krytyk filmowy się znalazł.

Bo obecne kino rozrywkowe zostało zniszczone przez lewaków
promocje głupoty (seria Szybcy i wściekli …), zniewieściałych mężczyzn ( geje, rurkowcy) w kolejce stoją Drag Queens może Conchita Wurst 🙂

za
dni
1
2
6
godzin
0
7
minut
0
4
sekund
1
5
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):