Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

Wczoraj pojawiły się dwa zaprzeczającego sobie raporty (od THR i Deadline) na temat ewentualnej kontynuacji “Jokera”. Teraz w rozmowie z IndieWire do całej sprawy odniósł się reżyser Todd Phillips.

„Mogę szczerze powiedzieć, że 7 października nie odbyło się żadne spotkanie, w którym uczestniczyłem” – powiedział Phillips. „Po pierwsze, jeśli znasz mnie i moją karierę, to nie jest to w moim stylu. W Warner Bros. nakręciłem wielką komedię „Kac Vagas” i nie zostałem nagle fabrycznym producentem komedii, nie było masowej produkcji filmów. Bradley [Cooper] i ja mamy firmę produkcyjną w Warner. Jestem w Warner od 15, 16 lat. Mamy rozpoczęte dwa projekty, a nie 40, jak niektórzy ludzie. Nie jestem typem faceta, który maszeruje mówiąc, że chcę tych 40 tytułów. Nie mam po prostu energii.”

„Cóż, film nie zarabia miliarda dolarów i nie mówią o kontynuacji” – powiedział Phillips. „Joaquin i ja publicznie powiedzieliśmy, że rozmawialiśmy o kontynuacji od drugiego tygodnia zdjęć, ponieważ to fajne rozmowy. Ale artykuł [THR] odnosił się do innych rzeczy, które były po prostu szczerze nieprawdziwe. Nie wiem, jak to się zaczęło, jeśli jakiś asystent próbuje zdobyć uznanie.”


„Oto prawdziwa prawda o kontynuacji” – powiedział Phillips. „Podczas gdy Joaquin i ja rozmawialiśmy o tym, i podczas trasy z dyrektorami Warner Bros – jadąc do Toronto, Wenecji i innych miejsc – oczywiście, siedzimy przy obiedzie i mówimy: “Więc, myślałeś o…?”. Wracając do kontraktów, nie mamy nawet umowy na napisanie kontynuacji, nigdy nie skontaktowaliśmy się z Joaquinem w sprawie kontynuacji. Czy ta powstanie? Jeszcze raz, myślę, że ten artykuł był w najlepszym razie przedwczesny.”

Źródło: IndieWire

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):