Forum
Już wkrótce
  • “Batman: Ziemia niczyja. Kataklizm. Wstrząsy wtórne. Tom 2” - 28 lut 2024,
  • “Uniwersum DC według Neila Gaimana” - 28 lut 2024,
  • “Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 1” - 28 lut 2024,
  • “Joker. Operacja specjalna. Tom 1” - 28 lut 2024,

Thomas Polito z Geeks WorldWide podzielił się nowymi plotkami na temat “The Batman”. Według jego doniesień film ma pod pewnymi względami przypominać świat znany z Sherlocka Holmesa.

Catwoman ma być dla Batmana jak Irene Adler a Riddler niczym Moriarty. Postać Gordona ma odpowiadać Watsonowi. Reeves buduje swój świat podobnie do animowanych seriali i komiksów, w którym wszyscy złoczyńcy już tam są.

Matt Reeves wyreżyseruje film na podstawie scenariusza autorstwa swojego i Mattsona Tomlina. W obsadzie są: Robert Pattinson (Batman), Zoe Kravitz (Catwoman), Paul Dano (Riddler) i Jeffrey Wright (komisarz Gordon).

Premiera “The Batman” planowana jest na 25 czerwca 2021 roku.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Naprawdę , po wielu fałszywych plotkach z tego serwisu ktoś to traktuje poważnie?

Niech dadzą brudne miasta, slamsy jak w Detroit, Gary, Camden, Newark, Baltimore …
mocne sceny walki łamanie gnatów, rąk, nóg, żeber …
Selina, Holly jako prostytutki no i dziecięca prostytucja, pedofilia …
Przydało by się coś takiego po filmie Joker
jako lekarstwo na infantylne produkcje typu Shazam, SM Homecoming, FFH z cukierkową wizją USA, Europy i Świata 😀

Niech będzie mocno detektywistyczny, bo tego ostatnio brakowało, ale niech będą inni złoczyńcy, bo znowu jest to samo, pingwin, riddler, catwoman… jakbym już to gdzieś widział… ma tylu wrogów, do wyboru do koloru, a są jedni i ci sami, w filmie każdy wróg by kozacko wyglądał, a mamy odgrzewany kotlet, nie ważne może film kozak być, ale dla mnie troszkę przesyt tego, chociaż dobrze że Jokera nie ma bo to już wgl by było… od dawna piszę że DC powinno pójść w mrok i w dorosłą publiczność, a nie kopiować marvela… niech mają swój styl, a czasami zrobią jakieś lżejsze produkcje jak aquaman, shazam. Liczę że po sukcesie Jokera w to pójdą, tak jak i seriale, bo Kryzys grudniowy szykuję się wybornie 🙂

Ale mrok już był w Superman vs Batman to styrali Snydera że za mroczno bo w Marvelu jest śmieszniej i dziecinniej itp. a dla mnie to był jeden z najlepszych filmów z universum DC. Batfleck wyglądał świetnie jako podstarzały i bardziej brutalny Batek nawet Supek mi się podobał jako taki poważny bardziej i bardziej mroczna jego wersja niż cukierkowa znana z komiksów i śietna rola Ironsa jako Alfreda to był strzał w 10, a najbardziej mnie wkur…a że nie dano Snyderowi pociągnąć tego dalej do Justice League bo plany na dalsze filmy miał zacne i w końcu byśmy dostali Darksaida i myślę że finał całej tej historii wyszedłby Snyderowi świetnie. A tak wyszła dupa z JL i dobrej przyszłości w tym universum już nie widzę bo na siłę będą robić tak jak w Marvelu bo im się sprzedaje… ehhh masakra 🙁

Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "The Batman"