„Joker” w styczniu na DVD, Blu-ray i 4K

|

autor:

|

kategorie: ,

Już w styczniu fani „Jokera” będą mogli się cieszyć filmem Todda Phillipsa w domowym zaciszu. Według zapowiedzi Galapagos Films produkcja ze słynnym złoczyńcą DC Comics trafi w Polsce na rynek kina domowego 29 stycznia 2020 roku.

Prawie 2 mln. widzów w kinach! Fenomenalna rola Joaquina Phoenixa! Oryginalna wizja historii niesławnego łotra z uniwersum DC! Bezrobotny komik Arthur Fleck, wałęsając się ulicami Gotham City w stroju clowna, spotyka brutalnych zbirów. Odrzucony przez społeczeństwo, popada w obłęd przeistaczając się w geniusza zbrodni znanego jako Joker.

Przygotowano kilka wydań filmu:

  • Joker (2BD 4K)
  • Joker (BD)
  • Joker (BD) Steelbook – Ogień
  • Joker (BD) Steelbook – Twarz
  • Joker (DVD)

W wydaniach Blu-ray wśród dodatków znajdą się: Powitajcie… Jokera!; Z planu: Spojrzenie zza kulis na powstawanie filmu; Alternatywne ujęcia z udziałem Joaquina Phoenixa; Przymiarki kostiumów i wiele więcej!

Na DVD znajdziemy tylko: Powitajcie… Jokera!

Źródło: Galapagos Films



dni
1
3
9
godzin
2
1
minut
2
5
sekund
3
6
dni
4
8
2
godzin
2
1
minut
2
5
sekund
3
6

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Nowe Gotham, Tom 1" – 17 czerwca 2026
  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026

Kalendarium

  • 11 lat(a) temu odbyła się polska premiera DVD Batman Unlimited: Animal Instincts

Sonda

Czy kolekcja Kroniki Mrocznego Rycerza powinna otrzymać pełnoprawny start?




Zobacz wyniki