Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią od dziś na Netflixie można oglądać 2. sezon serialu “Titans”.

Dick Grayson i Tytani ponownie łączą siły, tym razem w San Francisco. Jednak mroczny i żądny zemsty wróg zrobi wszystko, by ich rozdzielić.

1. Trigon
Gdy brutalny Trigon przejmuje kontrolę nad umysłem Dicka, Rachel i Gar stają przed rozdzierającym serce wyborem: mogą ratować swojego mentora lub salwować się ucieczką.

2. Rose
Dick zakłada siedzibę Tytanów w San Francisco. Na horyzoncie pojawiają się nowy wróg oraz potencjalna sojuszniczka — jednak jej tajemnicza przeszłość wzbudza podejrzenia.

3. Duchy
Hank, Dawn i Donna pojawiają się w siedzibie Tytanów. Kory nieoczekiwanie spotyka dawnego przyjaciela. Jason chce potwierdzić, ile jest wart.

4. Wodnik
Pięć lat wstecz. Dick i oryginalni Tytani ścigają Doktora Lighta, a Donna broni się przed adoratorem. Na jaw wychodzi także pewna bolesna część historii Tytanów.

5. Deathstroke
Tytani są coraz bardziej nieufni wobec siebie nawzajem. Muszą jednak połączyć siły, aby uratować Jasona.

6. Conner
Z sekretnego laboratorium Lexa Luthora ucieka istota o mocach przekraczających wszelkie wyobrażenia, która za wszelką cenę chce poznać prawdę o sobie.

7. Bruce Wayne
Dick próbuje uciszyć swoje sumienie, napiętnowany Jason zbliża się do Rose, a Eve stara się pomóc Connerowi.

8. Jericho
Wiele lat wstecz. Oryginalni Tytani strategicznie zaprzyjaźniają się z nic niepodejrzewającym Jericho, aby odnaleźć jego ojca — bezlitosnego Deathstroke’a.

9. Pokuta
Dick przyznaje się do błędów z przeszłości, jednak nie wszyscy mu wybaczają. Gar opiekuje się Connerem, Kory dostaje ostrzeżenie, a Hank i Dawn próbują zacząć od nowa.

10. Upadli
Dick uczy się nowego życia z dala od siedziby Tytanów. Conner i Gar ściągają na siebie niepożądaną uwagę, a Rachel zaprzyjaźnia się z pewną młodą kobietą.

11. E.L._.O.
Niespodziewane spotkanie po latach pomaga damskiej części zespołu skupić się na ich zadaniu. Zamkniętego w więzieniu Dicka odwiedza nachalny gość.

12. Fałszywy Hawk
Hank finansuje swój nałóg za pomocą walk w klatce. Donna i Dawn szukają Gara. Rose opowiada Jasonowi o swojej przeszłości. Dick organizuje sobie nowy kostium.

13. Nightwing
Dick walczy z Deathstrokiem w nadziei na uwolnienie Jericho. Tytani łączą siły, aby powstrzymać korporację Cadmus przed realizacją drugiego etapu jej złowieszczego planu.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
3
6
8
godzin
2
2
minut
2
0
sekund
1
7

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
1
7
godzin
2
2
minut
2
0
sekund
1
7
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
bw2x06_05 bw2x06_04 bw2x06_02 bw2x06_01 bw2x06_0 vf1321_snyder_opener
Komiksowe Top 5