Premiera “Birds of Prey” już 7 lutego. W ramach promocji udostępniono trzy klipy z filmu. W pierwszym Harley i Dinah walczą ze zbirami. W drugim Harley przekonuje Sionisa by jej nie zabijał, a w ostatnim przekonuje pozostałe bohaterki do współpracy.

A znacie to o policjantce, kanarku, wariatce i mafijnej księżniczce? Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) to pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć. Kiedy najbardziej narcystyczny z bandziorów Gotham, Roman Sionis, i jego oddana prawa ręka Zsasz biorą na cel niejaką Cass, w poszukiwania dziewczyny angażuje się całe miasto. Nieprawdopodobny zbieg okoliczności krzyżuje drogi Harley, Łowczyni, Czarnego Kanarka i Renee Montoyi. Cztery diametralnie różniące się kobiety nie mają wyjścia. Muszą współpracować, żeby pokonać Romana.


PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Nie wiem żaden z tych klipów mnie nie przekonuje do tego że ten film ma szanse być dobry. Przeciętny styl, jedynie mocno przerysowana stylizacja postaci nadaje temu czegoś niecodziennego ale nie pochwalono się tu nawet jednym ciekawym kadrem. Szczególnie ta scena walki bardzo przypomina mi filmy Marvela gdzie wszystko ma powagę kreskówek WB z królikiem baksem ale na poważnie, zero ciekawej choreografii.

Bardzo słaba to wygląda
HQ robiąca za ta dobrą jak w SS, kiepski Roman Sionis, Zsasz
gdzie temu czemuś do gier Arkham, komiksów jak Knightfall …
Sceny walk, akcji znacznie gorsze niż w serialach typu Iron Fist, Daredevil, L Cage
czy BvS i walka Batmana z przeciwnikami
z Batmanami Burtona, Terminatorem 1, 2, Joker czy serialami Netflix Wiedźmin, Punisher s 1, 2 gdzie nieźle się haratali, mordowali
w Birds of Prey przeciwnicy walczą jakby nie chcieli zranić bohaterek
równie dobrze mogli by jeździć na wózkach inwalidzkich chodzić o kulach
jak M. Morbius 🙂

Stylistyka jakoś dziwnie kojarzy mi się z “Batman & Robin”, tyle że w feministycznej wersji. xD

za
dni
1
2
6
godzin
0
6
minut
0
5
sekund
0
3
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):