Forum
Już wkrótce
  • "Vigilante: Samozwańczy Stróż Prawa" (WKDCBiZ) - 17 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,

Fani Batmana, którzy posiadają repliki Batmobila powinni pamiętać o przepisach ruchu drogowego. Rosyjski fan boleśnie przekonał się, że prawo dotyczy też Batmana, kiedy w Moskwie jego replika Batmobila z “Batman v Superman: Dawn of Justice” została odholowana przez policję.

Policja interweniowała, gdyż obawiała się, że pojazd nie jest zgodny z przepisami bezpieczeństwa drogowego. Jak się okazało pojazd nie był zarejestrowany ani nie został dopuszczony do ruchu. Po inspekcji policja stwierdziła, że ​​jest mało prawdopodobne, aby samochód został uznany za bezpieczny do poruszania się po drogach publicznych.


32-letni właściciel z Moskwy musi liczyć z postawieniem trzech zarzutów dotyczących braku dokumentacji pojazdu, jego domniemaną nadmierną masą lub rozmiarem, a także jego nieregularnymi cechami, które nie są dozwolone dla pojazdów poruczających się po drogach.

Podobny samochód został niedawno sprzedany na rosyjskiej stronie internetowej poświęconej handlowi samochodami Auto.ru. „Batmobile 2018 I” został rzekomo zaimportowany z USA do Rosji w 2018 r., gdzie później dodano dodatkowe funkcje, w tym elektronikę. Rosyjski serwis informacyjny RBCRBC podał, że cena wywoławcza samochodu pod koniec 2019 roku wynosiła 55 milionów rubli (840 000 dolarów).

Źródło: BBC.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Oni aż 3 autami przyjechali po jeden batmobile 😀

Putin pewnie był zazdrosny że on nie ma takiej bryki, i mu ją zabrali 😀

za
dni
1
9
godzin
0
5
minut
2
4
sekund
3
6


za
dni
8
3
godzin
0
5
minut
2
4
sekund
3
6
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki