Premiera „The Batman” przesunięta na październik 2021 roku

|

autor:

|

kategorie: ,

Za względu na pandemię koronawirusa, Warner Bros. ogłosiło zmiany w kalendarzu premier swoich nadchodzących filmów. Przesunięta została m.in. data premiery „The Batman”, do którego zdjęcia przerwano w marcu i nie wiadomo kiedy ekipa będzie mogła wrócić na plan.

„The Batman” w reżyserii Matta Reevesa ma wejść na ekrany kin 1 października 2021 roku, wcześniej planowano, że film zadebiutuje 25 czerwca 2021 roku.

Źródło: THR



5 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Juby
5 lat temu

NOOOOOOOOOOOOOOOO! 🙁

Mr. ??
5 lat temu

Pozostaje liczyć że nowy Batman będzie dobry chociaż nie jestem pewien Roberta, Zoe …
zwłaszcza po filmie Joker może czas filmowe na DC Black Label 🙂
P.S. Na powrót Willa Smitha bym nie liczył zwłaszcza po sprawie z Orlando Brownem 🙂
podobnie James Gunn, Idris Elba …
na jeśli idzie o Marvel to na korporacji Disney też nie ma co polegać

Jędrek
5 lat temu

Żeby fajny film o Batmanie powstał, musi być on podobny do BATMAN 1989 i POWRÓT BATMANA 1992. Wiadomo coś nowego trzeba stworzyć. Tylko nad tym filmem trzeba dobrego pomysłu, coś wyjątkowego w nim pokazać. No poczekamy co to będzie … Zacieram ręce … Oby nie był klapą ….

kazek
5 lat temu

No, szkoda… Ale w sumie było do przewidzenia…

Jędrek
5 lat temu

Obserwuje kroki co do filmu THE BATMAN, wpisy, informacje, wywiady no powiem , się robi coraz goręcej, wiem że ma być MROCZNY nawet bardziej niż MROCZNY RYCERZ, chciałbym żeby Gotham City było też bardzo brudne, szare, upiorne i wrogowie jego super się pokazali. Robert Pattinson żeby odegrał role życia w filmie THE BATMAN !

dni
7
5
6
godzin
0
5
minut
0
0
sekund
3
9

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman. Joker. Rok pierwszy" – 10 września 2025
  • "Tytani. Świat Bestii. Tom 2" – 10 września 2025
  • "Młodzi Tytani. Starfire" – 10 września 2025
  • "Człowiek ze Stali" (WKDCBiZ) – 10 września 2025
  • "Batman Noir Eduardo Risso" – 24 września 2025

Kalendarium

  • 34 lat(a) temu ogłoszono tytuł drugiego kinowego filmu o Batmanie: Batman Returns

Sonda

Najlepsza okładka Norma Breyfogle’a?











Zobacz wyniki