W ostatnich dniach pojawiło się kilka plotek na temat filmu “Flash” z Ezrą Millerem w roli głównej, który wyreżyserować ma Andy Muschietti. Po różnych problemach podobno teraz wszystko jest na dobrej drodze, ale nie mniej ciekawe są ostatnie plotki.

Podobno Jeffrey Dean Morgan miałby powrócić do roli Thomsa Wayne’a z “Batman v Superman: Dawn of Justice”. Ale jeszcze większą sensację wzbudzają plotki według, których do roli Bruce’a Wayne’a miałby powrócić Michael Keaton.

Oczywiście doniesienia te należy traktować wyłącznie jako plotki, a same negocjacje z aktorami są na wstępnych etapach ani nie wiadomo jak duża miałby być rola. Jednak co raz więcej serwisów jak Deadline, czy THR, potwierdzają, że rzeczywiście są prowadzone rozmowy z Keatonem i jego występ nie miałby się ograniczyć tylko do jednego filmu (wspomina się o filmie “Batgirl”), podobno miałaby to być rola w rodzaju mentora a także kogoś pociągającego za sznurki.

Podobno fabuła filmu ma się skupić na przedstawieniu widzom idei multiwersum, a także czerpać inspirację z komiksu “Flashpoint”. Batman Keatona miałby być tym samym co z filmów Burtona (zignorowane zostałyby “Batman Forever” i “Batman & Robin”).

Wcześniej producentka filmu zasugerowała, że w filmie pojawi się również Cyborg, którego w “Justice League” wcielił się Ray Fisher.

Źródła: The Wrap, CBM (1, 2), Deadline, THR

PRZECZYTAJ TAKŻE:

9 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Michael jako Bruce / Batman to były czasy.
DC Black multiwersum
Thomas jako Batman z Flashpoint,
Chociaż tożsamość Batmana przejmowali Jean Paul Valley, Jason, Damian, Terry, Tim, Dick
Dead Earth w tej wersji Bruce mocno schudł 🙂

G.R.U.B.O.! Czekamy zatem na oficjalne wieści!

Powrót Keatona jako Batmana?? Tylko i wyłącznie, jako bezpośredni sequel ,,Powrotu Batmana’,’ i z Timem Burtonem na stołku reżysera i Dannym Elfmanem odpowiedzialnym za muzykę. Wtedy – HELL YEAH!
Bez tych warunków – jestem raczej na nie.

Maxi, nie pitol. Keaton nawet bez Burtona i Elfmana (obaj panowie wypalili się dawno temu) ponownie w tej roli to świetna wiadomość!

I dawaj komentarz na forum. 😉

Nic z tego nie będzie, a plotki nie trzymają się “kupy”… Już gdzieś było o tym, podobnie jak o sequelu po latach oryginalnego “Robocopa”.

comment image

Ten aktor moim zdaniem był najlepszym Batmanem. A rozmowy prowadzone z aktorem na temat filmu wcale nie muszą dotyczyć roli Batmana. Są przecież inne postacie.

Hugo Strange, może Jeremiasz Arkham z którego zrobili Black Mask, Jokera 🙂
Willis Todd ojciec Jasona, Ludlowic ojciec Jeana Paula Valley …
Chociaż skoda że zrezygnowali z Batmanów Burtona i tego uniwersum które mogli rozwijać Vigilante których było kilku w tym kobieta policjantka z Gotham,
Vic Sage / Question …
Zamiast tego dali kolorowe słabe Batmany Schumachera

Na takie newsy czeka się latami. Oby potwierdził się i Keaton i Morgan i jeśli zrobią top jak należy to będzie coś wielkiego.
“A rozmowy prowadzone z aktorem na temat filmu wcale nie muszą dotyczyć roli Batmana. Są przecież inne postacie.”
Eee, czytamy ze zrozumieniem, jest wyraźnie napisane, że zagra Batmana z filmów Burtona.

na 4K ULTRA HD, BLU-RAY I DVD

już za:

dni
3
1
1
godzin
1
1
minut
4
5
sekund
2
5

Kalendarium
Galeria
38473433233 rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293