W Vancouver trwają obecnie prace na 2. sezonem serialu “Batwoman” i do sieci zaczynają trafiać również zdjęcia z planu prezentujące tytułową bohaterkę, które można znaleźć pod tym adresem. Najlepsze spojrzenie jak Javicia Leslie prezentuje się w masce Batwoman przedstawia fotografia ze zdjęć próbnych, udostępnione przez samą aktorkę.

Jest to ten sam kostium, z którego korzystała Ruby Rose, ale wiadomo, że w trakcie sezonu postać Ryan Wilder przygotuje swoją własną wersję stroju Batwoman.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

7 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Ktoś jeszcze to ogląda ? 🙂
Ja już po trailerze miałem dość

Dobrze że jest czarna bo by była afera… tak samo w nowym Batmanie czarny Gordon, nie żebym miał coś do innych kolorów skóry, ale jednak pewnych rzeczy się nie powinno zmieniać… wyobrażacie sobie Bruce Wayne jako Azjata? 😀

Stan Lee wyobraził sobie Batmana jako osobę czarnoskórą więc… Możemy przestać z tym że postacie z Batmana muszą być białe i kropka. Jak zaczyna się dyskusja ja nic nie mam do tych ale… to przestaje się wierzyć że ktoś nie ma z tym problemu. Nie wiem co komu przeszkadza czarnoskóry komisarz Gordon. Szczególnie że nie widzieliśmy nawet filmu.

Dobrze ze stan lee jest z marvela kolego. To jest moje osobiste zdanie i nie musisz się z nim zgadzać. Tylko jak dla mnie pewnych rzeczy się nie zmienia, no ale mamy akcje black live matters więc ktos musi współczuć. Tobie to pasuje mi nie i tyle.

A rozumiem że wydanie przez DC nie oznacza automatycznej aprobaty dla tego typu praktyki, Joe Kubert to tylko rysownik. Jedyną racje ma w tym momencie czytelnik a twórcy którzy dostają realne prawo rozporządzania postacią to jedynie jacyś tam goście. Album wydano w roku 2001 więc długo przed wielkim bum na tego typu zmiany. Po prostu bawi mnie podejście jakby to była nowość że twórcy wprowadzają zmiany do znanych postaci kolego.

Dla mnie to nowość, nie mam takiej wiedzy komiksowej jak ty. Mi to się nie podoba i to moje zdanie z którym masz prawo się nie zgadzać. Dla mnie niektóre postacie powinny być nie zmienione i tyle.

Najważniejsze żeby była “wysoko wykwalifikowana i zdyscyplinowana. Lesbijką, wysportowaną, nieokrzesaną, namiętną, omylną i zdecydowanie nie stereotypową bohaterką”.

już za:
dni
4
6
godzin
0
4
minut
3
4
sekund
2
1
Sonda

Twoja reakcja na kostium Batgirl?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
271853830 269829623 batwoman-pam-isley-renee-montoya batwoman-bridget-regan-poison-ivy-full batwoman-bridget-regan-pam-isley bw_3x08_09