Dzisiaj, nakładem wydawnictwa Egmont, do sprzedaży w ramach Uniwersum DC trafił komiks “Detective Comics, tom 2: Rycerz z Arkham” (176 stron, 49,99 zł).

W drugim tomie serii „Batman Detective Comics” uznany scenarzysta Peter J. Tomasi („Adventures Of The Super Sons”) oraz znakomity rysownik Brad Walker („Aquaman”) przedstawiają Rycerza z Arkham i wysyłają Batmana na wojnę! Mieszkańcy Gotham wierzą, że Mroczny Rycerz chroni ich przed niebezpieczeństwami czyhającymi na ulicach miasta. Ale czy ten agresywny samozwańczy pogromca zła naprawdę jest lepszy od potworów, z którymi walczy? Rycerz z Arkham wyrusza na krucjatę, aby pokonać Batmana i uwolnić Gotham od jego tyranii. Wraz z Rycerzem z Arkham do boju staje cała rzesza zabójczych sojuszników z Azylu. Tajemniczy Rycerz liczy na to, że zdoła przeciągnąć na swoją stronę jeszcze jedną osobę. Czy uda mu się nakłonić Robina do przyłączenia się do jego sprawy?

Tytuł komiksu: Detective Comics. Rycerz z Arkham
Numer tomu: 2
Scenariusz: Peter J. Tomasi
Rysunki: Brad Walker, Doug Mahnke i inni
Przekład: Tomasz Sidorkiewicz
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 176
Format: 167 x 255
Sugerowana cena detaliczna: 49,99 zł
ISBN: 978-83-281-5801-6
Data ukazania się: październik 2020
Tematyka: Superbohaterowie

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Kurde. Miałem zacząć czytać serię Detective Comics gdy wyjdzie w nowej numeracji (nie czytałem Odrodzenia) i nawet nie wiem kiedy minęło tyle czasu, że wychodzi już trzeci tom (Mitologia, #1000, teraz Rycerz z Arkham). Trzeba się spiąć, nadrobić to, co stoi na półce i w końcu zacząć nadrabiać, bo pewnie kolejny trade już na początku przyszłęgo roku.

Ja właśnie w ten sposób zacząłem czytać. “Mitologia” bardzo mi się podobała. Nr 1000 w śladowy sposób nawiązuje do głównego wątku, ale warto go mieć z uwagi na wydźwięk historyczny no i fakt, że jest to niezła antologia historii o Batmanie.

za
dni
1
3
7
godzin
0
1
minut
0
4
sekund
1
7
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):